banner461
banner195

BBP Nevşehir'de yüzde 35 e Talibiz Dedi...

BBP Nevşehir İl Başkanı A.Yavuz ULUER ,30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde il, ilçe Teşkilatı olarak hazır olduklarını ,görev dağılımının tamamlandığını belirtti.

 BBP Nevşehir'de yüzde 35 e Talibiz Dedi...
14 Aralık 2013 Cumartesi 18:08

banner143
banner134

 BBP yüzde 35 e Talibiz Dedi...

BBP İl Başkanı A.Yavuz ULUER , mart 2014 yerel seçimlere il, ilçe Teşkilatı olarak hazır olduklarını ,görev dağılımının tamamlandığını belirtti.  

"Büyük Birlik Partisi Olarak  avantajlıyız"

BBP Nevşehir İl Başkanı A.Yavuz ULUER FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamada, "Teşkilatımızı oluşturarak görev dağılımını yapmış bulunuyoruz.Adayımızı belirledik...Nevşehir in yetiştirdiği ve  partimizin genç umudu olarak Sayın Fatih Sağlamkardeş 30 Mart 2014 te yapılacak olan Yerel Seçimlerde BBP Nevşehir Belediye Başkan adayı...
Allah izin Verirse En kısa Süre İçerisinde de sahaya ineceğiz. Öncelikli hedefimiz 30 Mart 2014 günü yapılacak olan Yerel Seçimlerinde BBP olarak Nevsehir de en az yüzde 35 oya talibiz önce Allah ın yardımı sonrada Nevşehir halkının destek ve teveccühleriye 31 mart 2014 sabahı BBP Nevsehir de ikinci parti olarak Çıkarmaya hazırız.
Büyük Birlik  Parti teşkilatları olarak diğer siyasi partilerden çok daha fazla avantajlıyız. Çünkü Bu Güne Kadar koltuk için eğilip bükülmedik hep doğru bildiklerimizin arkasında durduk,Eğriye eğri doğruya doğru deme erdemliğinde bulunarak Merhum Liderimiz Şehidimiz Sayın Muhsin Yazıcıoğlu nun mirası olarak aldığımız bayrağımızı  Büyük Aile Projesi hedefleriyle halkın gönlünde hayal edilemeyecek Bir taht kurduk . Bugüne kadar bizden sevgisini esirgemeyen Nevşehir halkından Allah razı olsun inşallah bu seçimlerde sevgilerini sandığa yansıtırlarsa hak ettiğimiz yere geleceğiz. Destek sizden Hayallerinizi gerçekleştirmek bizden.Hepinizi Saygı sevgi ve dualarla Allaha emanet ediyorum...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Alimi - 4 yıl önce
Bu toprakların mayası olan Hacı Bektaş-ı Veli Hz.den: "Bir olalım, İri olalım, Diri olalım." var mı başka söylenecek söz ?