banner461
banner195

Belediye Hizmetleri Yerel Göz Dergisinde

İzmir’de “Yerel Yönetimlerin Gür Sesi’ sloganı ile aylık olarak yayın yapan Yerel Göz Dergisi, Eylül sayısında ,kapağına yerleştirdiği Nevşehir Belediyesi’nin hizmetlerine ilişkin fotoğraflar ve projeler ile okuyucusu ile buluştu.

Belediye Hizmetleri Yerel Göz Dergisinde
26 Eylül 2013 Perşembe 12:30

banner143
banner134

 İzmir’de  “Yerel Yönetimlerin Gür Sesi’ sloganı ile aylık olarak yayın yapan Yerel Göz Dergisi, Eylül sayısında ,kapağına yerleştirdiği Nevşehir Belediyesi’nin hizmetlerine ilişkin fotoğraflar ve projeler ile okuyucusu ile buluştu.

Yerel yönetimlerin yaptıkları çalışmaları okuyucusuna yansıtan ve 3 yıldan beri yayın hayatını sürdüren Yerel Göz Dergisi 29. Sayısının ön kapağında da Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in fotoğrafını da kapak yaptı.

İç sayfalarında Nevşehir  Belediyesi’nin  9.5 yıllık süreçte ortaya koyduğu ve halen devam edenh   mega projeleri  10 sayfa olarak okuyucularına duyuran Yerel Göz Dergisi, bir dünya incisi olan ve hoşgörünün de ana merkezlerinden biri olarak da değerlendirilen Kapadokya bölgesinden de  çarpıcı çeşitli fotoğrafları da sayfasına taşıdı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.