banner461
banner195

“Bir Poşet Alsanda Yüzümüzü Güldürsen Olmaz mı Vekilim?”

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları seçim ziyaretleri esnasında ilginç fotoğraf kareleri ile de dikkat çekiyor.

 “Bir Poşet Alsanda Yüzümüzü Güldürsen Olmaz mı Vekilim?”
28 Nisan 2015 Salı 17:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları seçim ziyaretleri esnasında ilginç fotoğraf kareleri ile de dikkat çekiyor.

 

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde turizm esnafını ziyaret eden ve dertlerini dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider bölgenin turizm konusunda can damarı beldelerinden biri olan Uçhisar kasabasında turizm sorunlarının çözümü konusunda esnaflarla görüş alışverişinde de bulundular.

 

Ziyaretleri esnasında turistik hediyelik eşyalar satan bir kadının “Bir Poşet Aslanda Yüzümüzü Güldürsen Sayın Vekilim” teklifiyle karşı karşıya kalan AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, tezgahçı kadının ürünlerini uzun uzun inceledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandas - 3 yıl önce
Sadece incelenmiştir eminim
Avatar
hacı bilir - 3 yıl önce
yav he seçim ağzı gezerler herkes dostu hemşehrisi yandaşı olur herkesin arkasında olurlar dertlerini dinleyip derman olacağız diye söz verirler seçildikten sonra araki bulasın hadi buldun yanına yaklaşamazsın.i̇lla milyoner olman lazım yanına varmak ve görüşmek için.kaç yıldır bu böyle ve böyle geldi böyle gidecek onlar milletin vekili değil milletin kralı millette onların kölesi
Avatar
hasan gönenir - 3 yıl önce
adamın parası varmı bakalım bi poşet alacak kadar
Avatar
uçisarlı - 3 yıl önce
şimdi parası yok abla vekil olunca zenginler alır acele etme abla mhp mhp mhp