banner461
banner195

“Bizler İnsanı İnsan Olduğu İçin Seven Siyasetçileriz”

Geçtiğimiz hafta sonunda Cumhuriyet Halk Partisinin ön seçiminden 1. sıra milletvekili adayı olarak çıkan Hilmi Bülent Tekiner, Parti olarak insanları dilini, dinine, ırkına, mezhebine, başörtüsüne ya da yediğine içtiğine göre ayırt etmediklerini dile getirdi.

 “Bizler İnsanı İnsan Olduğu İçin Seven Siyasetçileriz”
01 Nisan 2015 Çarşamba 16:44

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz hafta sonunda Cumhuriyet Halk Partisinin ön seçiminden 1. sıra milletvekili adayı olarak çıkan Hilmi Bülent Tekiner, Parti olarak insanları dilini, dinine, ırkına, mezhebine, başörtüsüne ya da yediğine içtiğine göre ayırt etmediklerini dile getirdi.

7 Haziran 2015 gecesi Nevşehir’den Cumhuriyet Halk Partisinin bir milletvekili çıkaracağına ve CHP’nin iktidara geleceğine yürekten inanarak seçim çalışmalarına hız vereceklerini kaydeden CHP Nevşehir Milletvekili adayı H. Bülent Tekiner, “Ön seçimde bir demokrasi şöleni yaşadık. Bu şölende hepimiz rakiplerimizle dostça ve arkadaşça bir yarış yaşadık. Bu yarışta Partililerimiz birinci sıra adaylığı için beni uygun gördüler. Ön seçimde oy kullanan tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Tüm yılmaz yoldaşlarımıza, Partidaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra tüm Nevşehir halkının desteğini isteyeceğiz. Biz yıllardır Particilik yapmıyoruz. Biz yıllardır demokrasi için bu siyaseti yapıyoruz. Şuna herkes emin olsun ki, Cumhuriyet Halk Partisinin tüm adayları iktidara gelmek için, Nevşehir’de arzulanan başarıyı kazanmak için çalışacak. Bizler insanı insan olduğu için seven siyasetçileriz. Bizler insanları diline, dinine, ırkına, mezhebine göre, başörtüsüne göre, ne yiyip, ne içtiğine göre değil insan olduğu için seven siyasetçileriz. Buna üretken inanıyorum 7 Haziran gecesinde Nevşehir bir milletvekili çıkaracağız ve inanıyorum ki 7 Haziran gecesi Cumhuriyet Halk Partisi İktidar olacak” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
allah yolunu açık etsin. memlekete hizmet için akp-mhp-chp'den birer vekil olsa bakın şenliğe!!!