banner461
banner195

BTP’den Suç Duyurusu

Bağımsız Türkiye Partisi il binasının önünde bulunan brandanın iki kez katlanarak görünmeyecek hale getirilmesi üzerine suç duyurusunda bulunuldu.

 BTP’den Suç Duyurusu
25 Mayıs 2015 Pazartesi 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi il binasının önünde bulunan brandanın iki kez katlanarak görünmeyecek hale getirilmesi üzerine suç duyurusunda bulunuldu.

Bağımsız Türkiye Partisi Milletvekili adayları İkbal Şişman ve Paşa Altınsoy 18 ve 23 Mayıs 2015 tarihlerinde iki kez katlanarak görünmeyecek bir hale getirilen Partinin Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın fotoğrafının da yer aldığı brandanın bu hale getirilmesine tepki göstererek suç duyurusunda bulundu.

Söz konusu suç duyurusunu İl Emniyet Müdürlüğüne ve Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığına ulaştıran Bağımsız Türkiye Partisi Milletvekili adayları Şişman ve Altınsoy, söz konusu brandanın katlanarak görünmeyecek hale getirilmesine neden olanların gün yüzüne çıkarılmasını talep ettiler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tepekoylu - 3 yıl önce
Gorunse nolur gorunmese nolur. Millet kararını verdi.
Avatar
bak ablacım - 3 yıl önce
rüzgar yapar.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Allahini seversen sizi kim neylesin yahu? Gerçekten bir is yapabikecekmissiniz gibi sanki nevsehirde .. bosuna yorulmusun koprubasinin ordan adliyenin oraya indigine değmez. !!
Avatar
fani - 3 yıl önce
Rüzgarımı şikayet ettiniz. ...şov yapıyosun İkbal hanım
Avatar
DAYI KURT - 3 yıl önce
SİZ YORUM YAPAN KENDİNİ BİLMEZLER NE SAÇMALIYONUZ SİZ HİÇBİ DUYMADINIZ BİR ÇİVİ BİR NALI KURTARIR BİR NAL BİR ATI KURTARIR BİR AT BİR YİĞİDİ KURTARIR BİR YİĞİT TE SİZ GİBİ KENDİNİ BİLMEZLERİ BE O İÇİNDE YAŞADIĞINIZ VATANI KURTARIR
Avatar
sizi kim neylesin - 3 yıl önce
sayın vekil adayımız sizler yenisiniz ama hava şartları nedir bilmeniz gerekir yağmurlu rüzgarlı havada çıkın bir görün ne oluyorsunuz paçalar batmış cımcılık ıslanırsınız,eşarpınız bozulur saçlar dağılır,siz rabbimin işine karışmayın.
Avatar
Hacıbektaş - 3 yıl önce
Eninde sonunda haydar baş iktidar olacak korkunun ecele faydası yok
Avatar
sevban - 3 yıl önce
Kedidir kedi