banner461
banner195

BTP’nin Yeni Başkanı Abdurrahman Çavuş

Nevşehir’de il ve ilçe örgütlerini yeniden teşkilatlandıran Bağımsız Türkiye Partisinin İl Başkanlığına Abdurrahman Çavuş seçildi.

BTP’nin Yeni Başkanı Abdurrahman Çavuş
08 Temmuz 2013 Pazartesi 11:50

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de il ve ilçe örgütlerini yeniden teşkilatlandıran Bağımsız Türkiye Partisinin İl Başkanlığına Abdurrahman Çavuş seçildi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından Abdurrahman Çavuş il başkanlığına seçilirken, Esra Çavuş, Süreyya Baytürk, Zekeriya Baldemir, Havva Sulhan, İkbal Şişman, Ayser Baldemir, Fatma Çavuş ve Sevgi Baytürk yönetim kurulunda görev aldılar.

Adnan Can, Zülfikar Karaca ve Zeliha karaca’nın disiplin kurulu üyeliklerine seçildiği Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir İl kongresinde Abdurrahman Çavuş, Paşa Mercan, İlhan Gültekin, Mehmet Karakoyun, Süreyyü Baytürk ve İkbal Şişman ise il delegeliğine seçildiler.

Bağımsız Türkiye Partisi il yönetiminin önümüzdeki günlerde görev dağılımını da yapması beklenirken, Ahiler kalkınma Ajansı bölge müdürlüğü binasının hemen karşısında kiralanan yeni parti binasında siyasi çalışmalarına hız vereceği belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.