banner461
banner195

Bülent Aksoy Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Ak Parti eski İlçe Başkanlarından Bülent Aksoy Belediye Başkanlığı seçimlerinde AK Partiden resmi olarak aday adaylık başvurusunda bulundu.

Bülent Aksoy Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı
01 Kasım 2013 Cuma 15:48

banner143
banner134
AK Parti Aday Adayı Bülent Aksoy şu açıklamayı yaptı: “1994 yılında başlayan ve İstanbul’da hizmetleriyle efsaneleşen Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan anlayışı, sevgi ve samimiyeti halkımızın takdiri ve teveccühü ile yaptığım görüşmeler ve istişareler sonucunda partimizde belediye başkan aday adayı olma kararımı verdim. Siyasi tecrübe ve birikimimle hizmet etmek, hükümetimizin ülkemize yapmış olduğu hizmetlerle ilçemizi de buluşturmayı amaçlıyorum. İlçemizin hizmet noktasında çok eksikliklerin olduğunu biliyor ve görüyorum.  Vatandaşlarımızın bizleri takdir edip teveccüh göstermeleri halinde halkımıza en iyi hizmetleri sunmaya talibim.

 

Bu zamana kadar ilçemize hizmet etmiş belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca aday adayı arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diler, bu duygu ve düşüncelerimle tüm Derinkuyulu hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

BÜLENT AKSOY KİMDİR?

1972 Yılında Nevşehir ili Derinkuyu ilçesinde doğdu.İlkokul tahsilini Derinkuyu,da tamamladı.Orta ve lise tahsilini 1992 yılında Nevşehir İmam hatip lisesinde tamamlayan AKSOY,1993-1195 yılları arasında Milli Gençlik Vakfı Derinkuyu temsilciliğini yaptı.

1195-1997  yılları arası vatani görevini yaptı.1997 yılında kurulan Fazilet partisine kurucu ilçe başkanı olarak atandı.Fazilet partisi İlçe başkanlığı döneminde 1999 yılı yerel seçimlerinde Derinkuyu belediye başkanlığı seçimlerini kazanarak ilçe başkanı olarak büyük bir başarı elde etti.Fazilet partisi kapatıldıktan sonra 2001 yılında kurulan Adalet ve Kalkınma

Partisine kurucu ilçe başkanı olarak atandı.2004 yılında yapılan yerel seçimlerde de tekrar ilçe

Beldiye başkanlığını,Yazıhöyük ve Suvermez belde belediye başkanlıklarını ve il genel meclis üyelerine AK Parti saflarına katarak,siyasi hayatında başarılı olan AKSOY,Halen ticaretle iştigal edip evli ve üç çocuk babasıdır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ferat - 4 yıl önce
başkanım hayırlı uğurlu olsun yolun ve bahtın açık olsun.allahın izni ile muvaffak olursun inşaallah.gönlümüz seninle.derinkuyu sensiz olmaz sana başarılar dilerim
Avatar
oyumda hesabımda yok. o kadar... - 4 yıl önce
derinkuyuda ak partiyi şahlandıracak tek isim bülent aksoydur. inşallah bunu parti yetkili organları da görür. yoksa derinkuyu bir beş yıl daha kaybeder. adam gibi adam bülent başkan...
Avatar
ak parti - 4 yıl önce
hayırlı olsun allah utandırmasın ama ama bu seçim kazanılacaksa böle ayrıcalıkla yapmakla kazanılmaz neden tek yumruk olmuyorsunuz diyer adaylarla kucaklaşmıyorsunuz 3 beş yorumla yazmakla bu iş olmaz kimse menfaat peşinde koşmadan birlik olsa bu derinkuyuda ak partiye kimse rakip bile olamaz inşallah birlik olup bu işi bitiririz.başkanım sende çevrendekileri firenlemeyin vakti geldi eyerki samimi bi şekilde mücadele verirsen şimdiden derinkuyuda ak partili bir belediye başkanı olacak hayırlı olsun..
Avatar
derinkuyu - 4 yıl önce
hayırlı olsun bülent bey temennimiz sen olmuşun veya diyer adaylar olmuş sorun deyil önemli olan ak partinin başarısı ama korkudan ak partiye üye olmayıpda dışardan burnunu sokup ortalığı karıştıran korkaklar var tek isteyimiz kimsenin onların fitnesine fesadına ve oyunlarına alet olmaması için birazdaha dikkatli olmamız lazım bu insanlar yanımızdan geçerken allah ın selamını kıskanan kişiler ama dışardan müdahale etmeyide iyi biliyorlar.bu 3 5 kişi inşallah bunların bi hesabı varsa rabbiminde şüphesiz bi hesabı vardır bu gibi fitne fesat tohumu saçan kişilere cevabıda inşallah verilecek hep birlikte ak parti rüzgarı esecek inşallah yolumuz açık olsun tekrar hayırlı olsun