banner461
banner195

Çakır’dan Mahkumlara Teselli

Nevşehir’de yayın yapan 5 özel radyo içerisinde gece saatlerinde tek canlı yayın programı ile Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevinde bulunan mahkumlara ve ailelerine hitap eden Gece Olunca Programının sürpriz konuğu olan Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çakır, AKP Hükümetlerinin ülke ekonomisini alt üst ettiğine dikkat çekti.

 Çakır’dan Mahkumlara Teselli
20 Ocak 2015 Salı 14:01

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yayın yapan 5 özel radyo içerisinde gece saatlerinde tek canlı yayın programı ile Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevinde bulunan mahkumlara ve ailelerine hitap eden Gece Olunca Programının sürpriz konuğu olan Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çakır, AKP Hükümetlerinin ülke ekonomisini alt üst ettiğine dikkat çekti.

Gazeteci – Program Yapımcısı Ali Çamur’un sunduğu programda siyasetin ülke ve millet menfaatleri doğrultusunda yapılması gerektiğine işaret eden Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çakır, “AKP Hükümetleri döneminde ne yazık ki ülkemizin ekonomisi de alt üst oldu. Şu an bizi cezaevinden dinleyenlerin büyük bir bölümü bu nedenle ceza çekiyor. Ama biz inanıyoruz ki, bu düzen böyle gitmeyecek. Merhum liderimiz Necmettin Erbakan Hocamızın kurduğu Milli Görüşle birlikte oradaki yüzlerce, binlerce insanımızda feraha erişecek” dedi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.