banner461
banner195

CHP Gülşehir İlçe Kongresi Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisinde Ürgüp, Derinkuyu ve Hacıbektaş ilçe kongrelerinin ardından Gülşehir ilçesinde de ilçe kongresi yapıldı.

CHP Gülşehir İlçe Kongresi Yapıldı
04 Aralık 2015 Cuma 12:25

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinde Ürgüp, Derinkuyu ve Hacıbektaş ilçe kongrelerinin ardından Gülşehir ilçesinde de ilçe kongresi yapıldı.


Gülşehir İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen ilçe kongresine CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in yanı sıra Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, Eski il başkanlarından Mehmet Değirmenci, Milletvekili adaylarından Mehmet Seyhan Duru ve Partililer katıldı.

İlçe kongresinde konuşan CHP Nevşehir Milletvekili adayı ve Avanos eski belediye başkanı Mehmet Seyhan Duru, 1 Kasım seçimlerinde Gülşehir İlçe teşkilatının seçim çalışmalarında gösterdiği destekten dolayı kendilerine teşekkür etti.

İlçe kongresinde oluşturulan divanın ardından hesap raporları okunarak ibra edildi. İlçe başkanlığı görevini sürdüren Yakup Özmen ve beraberindeki yönetimin tekrar tek liste ile katıldığı ilçe kongresinde İl Başkanı Kamil Gülmez’de göreve yeniden seçilen Yakup Özmen ve yönetimine başarılar temennisinde bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.