banner461

CHP İç Anadolu Bölge Toplantısı Nevşehir'de Yapılacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İç Anadolu Bölge Toplantısı Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde 03.10.2018 Çarşamba günü yapılacak.

banner503
CHP İç Anadolu Bölge Toplantısı Nevşehir'de Yapılacak
29 Eylül 2018 Cumartesi 14:54

banner143
banner134

Yerel seçimlere ilişkin yol haritasını belirlemek üzere çalışmalarını hızlandıran CHP'de, 03.10.2018 Çarşamba günü Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde düzenleyeceği  İç Anadolu Bölge Toplantısında bir araya geleceği bildirildi.

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde Kartal Belediyesine ait Kartal Otelde 03.10.2018 Çarşamba günü saat 10.00’ da CHP bölge toplantısı yapılacaktır.CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil GÜLMEZ moderatörlüğünde düzenlecek olan toplantıya CHP'li Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu üyeleri, önceki dönemlerde görev almış olan Belediye Başkanları, Millet Vekilleri, İl  ve İlçe  Başkanları katılacaktır. Geniş kapsamlı bir toplantı olacaktır. Yaklaşık olarak 300 kişinin katılımı beklenmektedir.                

Örgütlerden sorumlu başkan yardımcısı Oğuz Kaan SALICI konuşma yapacaktır. Daha sonra toplantı basına kapalı olarak devam edecektir.Toplantının ana gündemi Yerel Seçimlerdir.

Haber:Mustafa Ferveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.