banner461
banner195

“CHP İktidara En Hazır Parti”

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir birinci sıra milletvekili adayı Osman Fahri Ertik, geçtiğimiz gün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan seçim bildirgesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 “CHP İktidara En Hazır Parti”
02 Ekim 2015 Cuma 13:09

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir birinci sıra milletvekili adayı Osman Fahri Ertik, geçtiğimiz gün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan seçim bildirgesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Seçim bildirgesinin daha ilk günden itibaren daha önce CHP’ye oy bile vermemiş insanlarda bile bir heyecan oluşturduğuna bizzat şahit olduklarını dile getiren CHP Nevşehir Milletvekili adayı Osman Fahri Ertik, Cumhuriyet Halk Partisinin ülkenin sorunlarını tespit ettiğini ve bu sorunların nasıl üstesinden gelineceğine dair de somut çözüm önerilerine seçim bildirgesinde yer verdiğini de sözlerine ekledi.

Ertik, “Seçim bildirgemiz çok ciddi bir çalışmanın ürünü. Daha önce hazırlanan bildirgeye ek ilavelerde yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi bu konuda bünyesindeki akademisyenlerle, bilim adamlarıyla Ülkemizdeki en güçlü parti durumunda. Bizdeki devlet deneyimi olan insan sayısı, akademisyen bakış açısı ile Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin en zengin partisi. Ortaya koyduğumuz programda bunun açık bir göstergesidir. Türkiye’nin her sorununa çözüm önerilerimiz var. Üstelik madde madde ve oldukça detaylı bir çalışmanın ürünü ortaya çıkarılan seçim bildirgemiz. Yurttaşlarımız bu bildirgeyi değerlendirecek ve bizlerde bu seçim bildirgemizin içeriğini insanlarımıza anlatacağız. Zaten önceki günden itibaren çok olumlu yansımaları bize de geliyor. Çok sayıda Vatandaşımız ki bunun içerisinde şu ana kadar Cumhuriyet Halk Partisine de bir kez dahi oy vermediğini ifade edenlerde var Sayın Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarını ve seçim bildirgemizi beğendiklerini bizzat bana da ifade ettiler. Görülüyor ki bu bildirgemiz halka anlatıldıkça bildirgemize ve partimize olan destekte artacak. Cumhuriyet Halk Partisi gerçekten ülkenin sorunlarını ciddi bir şekilde tespit etmiş ve bunların nasıl çözüme kavuşturulacağını da ortaya koymuştur. Bu nedenle CHP iktidara en hazır partidir diyebilirim” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.