banner461
banner195

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Nevşehir'e Geliyor

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde Nevşehir'e geliyor.

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Nevşehir'e Geliyor
11 Mart 2014 Salı 19:24

banner143
banner134

 CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde Nevşehir'e geliyor. Balbay Hacıbektaş, Gülşehir, Avanos ve Ürgüp ilçelerinde açık hava toplantılarına katılacak ve seçmenlerden CHP için oy isteyecek. Gülşehir ilçesinde saat 13:00 de gelerek seçim bürosunda konuşma yapacağı öğrenildi. 

CHP Gülşehir ilçe Başkanı Osman Gürsel Gülen'in yaptığı açıklamada tüm Gülşehir halkını CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay tarafından yapılacak olan açık hava mitinglerine davet etti. 12 Mart Çarşamba günü saat 13:00 de İzmir Milletvekilimiz Mustafa Balbay Gülşehir gelecek burada halk ziyaretlerinde bulunarak seçmenlere seslenecektir. Tüm partili dostlarımızı ve halkımızı Gülşehir seçim büromuza bekliyoruz''diye konuştu. Mustafa Balbay'ın ilk önce Hacıbektaş ilçesine gelerek burada açık hava toplantısı yaptıktan sonra Gülşehir ilçemize geçeceği öğrenilmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
pelin - 4 yıl önce
tüh ya bende merkeze gelecek sanmış sevinmiştim güzel yürekli insanları görmek iyi olurdu
Avatar
hasan - 4 yıl önce
Erkonokonu devleti nasil yikacaklarinı anlatacak