banner461
banner195

CHP Nevşehir Heyeti Ankara’dan Mutlu Döndü

Merkez ilçe ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyelerinden oluşan CHP Nevşehir heyeti Ankara’ya çıkarma yaptı.

CHP Nevşehir Heyeti Ankara’dan Mutlu Döndü
13 Nisan 2016 Çarşamba 15:09

banner143
banner134
Merkez ilçe ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyelerinden oluşan CHP Nevşehir heyeti Ankara’ya çıkarma yaptı. Nevşehir’in sorunlarını anlatma, fikir alışverişinde bulunma, Ankara’da yaşayan Nevşehirlilerle buluşarak ilimizle ilgili yapılabilecekleri görüşme, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup konuşmasına katılma gibi yoğun bir gündemle, tam kadro Ankara’ya giden heyet, istedikleri konularda muhataplarından olumlu dönüşler alınca memleketlerine mutlu döndü.

CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, Merkez ilçe ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyelerinden oluşan CHP Nevşehir heyeti olarak Ankara’ya yoğun ve dolu bir gündemle gittiklerini, ilin ve partinin sorunları noktasında yaptıkları görüşmeler sonrasında aldıkları izlenimlerle memlekete mutlu olarak döndüklerini söyledi.

Ankara’da ilk olarak Meclis’e gittiklerini belirten Gülmez, burada grup toplantısına katılmak üzere gelen Genel Başkan Yardımcıları, Nevşehir koordinatör milletvekili, Tarım Komisyonu üyesi milletvekilleri ile ilimizin turizm ve tarım sektörleri ile ilgili sorunları görüştüklerini, önerilerini sunduklarını, çözümü noktasında beklentilerini dile getirdiklerini belirtti.
Meclis’e ayak bastıkları ilk andan itibaren tabiri caizse arı gibi çalıştıklarını, önceden hazırladıkları yoğun program çerçevesinde görüşmeden görüşmeye koşturduklarını kaydeden Gülmez, bütün her şeyin Nevşehir’in daha iyi yerlere gelebilmesi, vatandaşın sorunlarının çözümü için milletvekilleri ve Genel merkez yöneticilerini bilgilendirmek ve gerekli yerlere bildirmelerini sağlamak üzere yaptıklarını ifade etti.

Bir muhalefet partisi il başkanı olarak yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önce Nevşehir diyerek yola çıktıklarını, var güçleriyle sorunları dile getirerek çözüm yollarını bulmak istediklerini belirten Gülmez, samimi bir şekilde yaptıkları çabalarının gerek Nevşehir halkı, gerekse de Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere görüştükleri tüm Genel Merkez yöneticilerinden karşılık bulmasının da kendilerini son derece mutlu ettiğini ve umutlandırdığını söyledi.
Yaptıkları temaslarının meyvelerini önümüzdeki günlerde almaya başlayacaklarını da ifade eden Gülmez, bunlar somut olarak ortaya çıktıkça Nevşehir halkı ve kamuoyu ile paylaşacaklarını da ifade etti.

Genel Başkan’la görüşme
Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’yla yaptığı tek kelimeyle mükemmel olarak değerlendirebileceği Grup konuşması sonrasında odasında buluşma ve görüşme imkanı yakaladıklarını anlatan Gülmez “ Nevşehir heyeti olarak bizi kabul etti. Kendisiyle son derece samimi bir ortamda sohbet etme imkanı bulduk. Üyelerimizle tek tek tanışarak konuşmak isteyenleri dinledi. Sonrasında ben de partimizin durumu, ilerleme adına yapılabilecekler ile Nevşehir’in sorunlarını ve ürettiğimiz çözüm yollarını içeren geniş kapsamlı bir açıklama yaptım. Kendileri sağ olsunlar, dinlediler. Gerekli gördükleri kısımlarını not aldırdılar. Konunun takipçisi olacaklarını ifade ettiler. Görüşme sonrasında ise Nevşehir’e özel önem verdiklerini belirterek tüm Nevşehir halkına selam ve saygılarını iletmemizi istediler. Görüşmeden ben ve arkadaşlarım son derece mutlu bir biçimde ayrıldık. Sonuçlarının Nevşehir’e ve partimize önümüzdeki günlerde olumlu dönüşler sağlayacağını belirtebilirim” dedi.
NTSO Başkanı Parmaksız’la görüşme
Gülmez, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla yaptıkları görüşme sonrasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Merkezi’ne geçerek Gümrük A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, hemşerimiz, Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret ettiklerini söyledi.
Parmaksız’la il ve ülkenin ekonomik gündemine ilişkin bir sohbet yaptıklarını belirten Gülmez, görüşmenin samimi bir ortamda geçtiğini de söyledi.
Sonrasında Ankara’da yaşayan Nevşehirlilerle buluştuklarını belirten Gülmez, burada da karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.