banner461
banner195

Chp Nevşehir İl Teşkilatı Adliyeye Siyah Çelenk Bıraktı

Cumhuriyet Halk Partisi il ve merkez ilçe başkanlığınca düzenlenen basın toplantısında adliye önüne siyah çelenk bırakıldı.

Chp Nevşehir İl Teşkilatı Adliyeye Siyah Çelenk Bıraktı
20 Ekim 2014 Pazartesi 12:14

banner143
banner134

Cumhuriyet Halk Partisi il ve merkez ilçe başkanlığınca düzenlenen basın toplantısında adliye önüne siyah çelenk bırakıldı. 
CHP il başkanı mehmet değirmenci, "17 -25 aralık soruşturmaları bizlere bir umut olmuştu. onlarca yıllardır süre gelen yolsuzluk ekonomisinin en üst düzeydeki isimleri yakayı ele vermişti. türk halkının geleceği, tüyü bitmemiş yetimin hakkı çalınmıştı. 75 milyar euro dan bahsediliyordu. yüce türk adaleti dava için takipsizlik kararı verdi. evinde milyon dolarların bulunduğu ayakkabı kutuları çıkan banka müdürünü unutacakmıyız. dedem fahişe ile memurun bahşişini baştan öde derdi diyen hükümetin cari açık kapatıcısı reza yı unutacakmıyız. sen merak etme abi gerekirse önüne yatarım diyen bakanı unutacakmıyız. başbakanın istifa etmesini isteyen bakanı unutacakmıyız. paraları sıfırlama konusunda sınıfta kalan bakan çocuklarını unutacakmıyız. anlaşılan bizler günlerde hayal görüntüler izlemişiz. ama artık adalet istiyoruz. adaletimizin önüne yine yüce tür adaleti sözcüğünü koymak istiyoruz. korkuyla yaşamak istemiyoruz. adaletin herkese eşit uzaklıkta olmasını istiyoruz" açıklamalarında bulundu.  
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
EAV - 4 yıl önce
haberdeki fotonun yaş ortalamasi 65 . akp il yönetimi yaş ortalamsi 35 . nesliniz tükeniyor bilmem anlatabildim mi ?
Avatar
Hamd Olsun - 4 yıl önce
darbecilere statükoculara takiyyecilere paralellere geçit yok
Avatar
kim - 4 yıl önce
78 yaşında kayınpederim vae rıza sarrafa takipsizlik verildi diye ve hsyk seçimlerini kim kazandı diye seviniyor, ne yaparsanız yapın bu millet akpli
Avatar
Bektaş - 4 yıl önce
Akılın yaşda degil başda oldugunu unutmayalım
Avatar
ŞAKŞAKCI - 4 yıl önce
ayakkabi kutularinida parayi ben koydum yada ci̇nler koydu hakkim haram olsun şakşakciliği birakin o para seni̇n beni̇m param yok akp yok chp banane kardeşi̇m