banner461
banner195

CHP, Ramazan Tatlısı Dağıttı

CHP Nevşehir İl Başkanlığı, Ramazan ayının ilk gününde hizmet binası önünde vatandaşlara tatlı dağıtarak ‘Hayırlı Ramazanlar’ dile diledi. Büyük ilginin olduğu tatlıyı alan vatandaşlar ‘Allah razı olsun, hepimizin, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayı hayırlara vesile olsun’ dileklerinde bulundu.

CHP, Ramazan Tatlısı Dağıttı
06 Haziran 2016 Pazartesi 17:18

banner143
banner134
CHP İl Başkanlığı önüne asılan ‘Hoş Geldin Ramazan’ pankartı altında kurulan stantta dağıtılan tatlılara vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. CHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Aşıcı ve CHPli kadınlar tarafından tatlı tabakları yoldan geçen vatandaşlar ile araçlarında bulunan sürücülere sunulurken, Ramazan aylarını da kutlandı. Tatlı tabaklarını alan vatandaşlar, Ramazan ayının güzelliklerini yansıtan bu ikram karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler.
CHP İl yöneticileri, "Mübarek Ramazan ayının ilk gününde birlik, beraberlik ve kaynaşma duygularımızın pekişmesi ve Ramazan ayının bolluk ve bereket getirmesi dileklerimizi halkımıza iletmek adına böyle bir etkinlik düzenledik. Nevşehir halkıyla birlikte tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutluyoruz” dedi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.