banner461
banner195

“CHP'de Hedef 2019’da Tek Başına İktidar Olabilmek”

Geçtiğimiz günlerde kurultayını yapan ve yeniden Kemal Kılıçdaroğlu’nu genel başkan seçen Cumhuriyet Halk Partisinde tek hedef 2019 yılındaki seçimlerde partinin tek başına iktidar olabilmesi.

“CHP'de Hedef 2019’da Tek Başına İktidar Olabilmek”
25 Ocak 2016 Pazartesi 17:07

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde kurultayını yapan ve yeniden Kemal Kılıçdaroğlu’nu genel başkan seçen Cumhuriyet Halk Partisinde tek hedef 2019 yılındaki seçimlerde partinin tek başına iktidar olabilmesi.

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, kurultayın ardından Partinin hedefi ne olacak sorumuza cevap verirken, tüm Parti teşkilatlarının, genel merkez ve Parti meclisinin 2019 yılında Partinin tek başına iktidar olabilmesi için çaba sarf etmesi gerektiğinin altını çizdi.

Bunun başarılamaması durumunda Parti de ne genel başkanın ne de parti meclisinin görevlerine devam edemeyeceğine dikkat çeken Gülmez, “Cumhuriyet Halk Partisinin kurultayımızın ardından hedefi 2019 seçimlerinde tek başına iktidar olabilmek yönünde çabası olacaktır. Zaten bu çalışmayı yapamadığı taktirde 2 sene sonra yapılacak kurultayda ne bir parti meclis üyesi kalır, ne de genel merkez yöneticisi. Başarılı olmak zorundalar ve 2019 yılına hazırlanmak zorundalar. Bunun için çaba sarf ediyorlar, bu başarıyı da göstereceklerinden eminim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.