banner461
banner195

CHP'de Hedefim, Genel Başkan ve Başbakan Olmak

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Hilmi Bülent Tekiner’in kendisine siyaset sahnesinde biçtiği rol bir hayli büyük.

CHP'de Hedefim, Genel Başkan ve Başbakan Olmak
25 Nisan 2015 Cumartesi 16:46

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Hilmi Bülent Tekiner’in kendisine siyaset sahnesinde biçtiği rol bir hayli büyük.

Gülşehir Kartal Otelde basın ve yayın kuruluşları mensuplarıyla yemekli bir toplantıda bir araya gelen CHP Nevşehir 1. sıra Milletvekili adayı Hilmi Bülent Tekiner ve CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, seçim çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundular.

Tekiner, açıklamaları arasında Nevşehir’de siyasi partilerin seçime 3-0 kazanacağız parolasıyla çıkmalarının gayet normal olduğunu dile getirirken, Cumhuriyet Halk Partisinin ise seçime hepimiz bir olacağız parolasıyla çıktığının altını çizdi.

Siyasette kendisinin hedeflerinin yüksek olduğuna dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı H. Bülent Tekiner, siyasette kendisine daha yüksek hedefler belirlemeyen insanların başarılı olamayacaklarına da değindi.

Cumhuriyet Halk Partisinde Nevşehir Milletvekili olmasının ardından kendisine genel başkanlık ve başbakanlık hedeflerini de koyduğunu söyleyen H. Bülent Tekiner, 10 yıllık sürede bu hedeflerine ulaşabilmesi için bir engel görmediğine de değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
komikkkkkk - 3 yıl önce
önce milletvekili olda bi tabi olabilirsen :)
Avatar
hasan - 3 yıl önce
K.k duymasın ipini çeker sarıgülle yaptığı gibi
Avatar
Hele - 3 yıl önce
Hele bi milletvekili ol hoca o bile hayalden ibaret senin için varolla geliyoruz
Avatar
Merhaba - 3 yıl önce
Bu ülkede artık solcu başbabakan olmaz inşallah
Avatar
chp - 3 yıl önce
siz gülün gülün. mhp şişirsin dursun onlara oy yok bu sefer vekil çıkaracağız. akp yi eleştiriler en çok aam kayırma mhp de. yolsuzluk mhp de . hizmet olarak akp iyi kötü yaptı mhp nevşehirde taş üsütne taş koymadı. atatürkün partisin bu şehirde temsilcisi olacak göreceksiniz.
Avatar
Suvermezli - 3 yıl önce
Sn Bülent Tekiner Allah(c.c) yardımcın olsun sen Nevşehir'imizin meclisteki sesi olcaksın