banner461
banner195

Çöloğlu Yerel yönetimdeki tecrübesini Meclis'e taşıyacak

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, 7 Haziran Genel seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Çöloğlu Yerel yönetimdeki tecrübesini Meclis'e taşıyacak
16 Mart 2015 Pazartesi 17:47

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu, Enderun Eğitim Vakfı'nı ziyaret etti.

Nevşehir milletvekili aday adayı Abdurrahim Çöloğlu ziyaret ettigi kurum kuruluş ve sivil toplum örgütlerinde memnuniyetle karşılanıyor.

Enderun Eğitim Vakfı'nda Başkan Mustafa Aydoğdu ile fikir alışverişinde bulunan Çöloğlu, Yerel yönetim tecrübesi ve deneyimlerini siyasete de aktarmak için çalısmalarına devam ediyor.


Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Çöloğlu, 13 yıllık bir başarı hikayesinin yeni perdesinde, yeni Türkiye yolunda bir nefer olarak hizmet etmek istediğini belirtip, bu amaçla 7 Haziran’da gerçekleşecek seçimler için memleketi Nevşehir'den aday adayı olduğunu söyledi. Yerel yönetim ve özel sektördeki tecrübeleri ile yasama faaliyetlerine katkılar sunmak için çalışacağını ifade eden Çöloğlu, ’’2002 yılından buyana ciddi çalışmalarla devrim niteliğinde projeleri ülkemize kazandıran ve bölgesinde istikrarın adeta simgesi haline gelen yeni Türkiye’nin mimarı AK Parti çatısı altında hizmet için yola çıkıyoruz. Partimin ve milletimizin görev vermesi halinde, milletvekili arkadaşlarım ve parti organlarıyla 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğiz. Tam bağımsız, ileri demokrasinin yerleştiği, barış süreci ile devlet ve milletin kaynaştığı yeni Türkiye’nin inşasında görev almaktan onur duyacağım’’ diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.