banner461
banner195

Cumhurbaşkanı Erdoğan , Nevşehir Belediyesi’nde

Nevşehir’de gerçekleştirilen yatırımların toplu açılış törenine katılmak üzere Nevşehir’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir Belediyesi’ni de ziyaret ederek, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’den gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin olarak brifing aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan , Nevşehir Belediyesi’nde
28 Mayıs 2015 Perşembe 14:26

banner143
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Nevşehir Belediyesi’nde
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir’de gerçekleştirilen yatırımların toplu açılış törenine katılmak üzere Nevşehir’e gelen Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir Belediyesi’ni de ziyaret ederek, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’den gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin olarak brifing aldı.

Nevşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan eserlerinde aralarında bulunduğu çok sayıda hizmet biriminin toplu açılış törenine katılmak üzere  eşi Emine Erdoğan ile birlikte Nevşehir’e gelen Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir Belediyesi’ne gelişte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ,Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları ; Atilla Seçen, Oktay Şımarmaz, Yusuf  Kaya ile Nevşehir Belediyesi’nde görev yapan hizmet birimlerinin müdürleri tarafından karşılandı.

Çok sayıda vatandaşında hazır bulunduğu karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’den  Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen hizmetlere ilişkin bir de brifing aldı. Ziyarette  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’a,   kendi adına  Nevşehir Belediyesi tarafından   Alacaşar Yolu üzerinde oluşturulan ağaçlandırma alanının bir  sertifikası ,  Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından takdim edildi.

 Nevşehir Belediyesi’ne yaptığı ziyaretin ardından  çıkışta vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra vatandaşlarla birlikte ziyaretin anısına fotoğraf çektirdi.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan daha sonra Nevşehir Valililği’ ne geçti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.