banner461
banner195

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Nevşehir Programı Belli Oldu

Nevşehir’de gerçekleştirilen yatırımların toplu açılış törenine katılmak üzere 28 Mayıs 2015 Perşembe günü (Yarın) ilimiz Nevşehir’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programı belli oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Nevşehir Programı Belli Oldu
27 Mayıs 2015 Çarşamba 18:51

banner143
banner134
Nevşehir’de gerçekleştirilen yatırımların toplu açılış törenine katılmak üzere 28 Mayıs 2015 Perşembe günü Nevşehir’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ziyaret kapsamında Nevşehir Belediyesi’ni de ziyaret ederek, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’den belediye çalışmalarına ilişkin brifing alacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir’de aralarında Nevşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan hizmet birimlerinin de yer aldığı  çok sayıda yatırımın  toplu hizmete açılış törenine katılacak.

Türk Telekom Binası önünde vatandaşlarımıza da hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir ziyaretinde  Nevşehir Valiliğine geçerek Vali Mehmet Ceylan’dan brifing alacak.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir’e gerçekleştireceği ziyarette  Nevşehir Belediyesi’ni de ziyaret ederek ,  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’den  sürdürülen yatırımlara ilişkin brifing alacak.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bu sevda bitmez - 3 yıl önce
seni görünce ağlayamayanlar, her şeye menfaat gözüyle bakanlar,bu ülkeyi sevmeyenler, geçmişi unutanlar senin değerini bilmezler seni sonunda herkes anlayacak büyük usta senin sevdan bizim sevdamız büyük usta