banner461

Cumhurbaşkanımızla Nevşehir Ve Türkiye’yi Konuştuk

Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ  Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER, 1 Şubat 2018 Perşembe günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile AK Parti Genel Merkezinde bir araya geldiler.

banner503
Cumhurbaşkanımızla Nevşehir Ve Türkiye’yi Konuştuk
01 Şubat 2018 Perşembe 15:56

banner143
banner134
Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ  Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER, 1 Şubat 2018 Perşembe günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile AK Parti Genel Merkezinde bir araya gelerek Nevşehir’den selam ilettiler.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ortak açıklamasında, Nevşehir’de ve ülkemizdeki tarım ve turizmi değerlendirdik. Patatesten üzüme, fasulyeden tahıla, üzümden pancara ve kabağa ilimizdeki belli başlı ürünlerimizin her aşamasında daha çok değer kazanması için çalışmaya devam edeceğiz. Hayvancılıkta yeni bir anlayışla bölgemizi yeniden ele alıyoruz. Bölgemize özel bir bakış açısıyla turizmi anlattık. Nevşehir’in beklentilerini Sayın Cumhurbaşkanımızla paylaştık. Sayın Cumhurbaşkanımız büyük bir dikkatle taleplerimizi ve görüşlerimizi değerlendirmiştir. Görüşmede ülke gündemi, dış ilişkiler, Afrin harekâtı ve diğer güncel meselelere dair Sayın Cumhurbaşkanımız ile Milletvekillerimiz istişarelerde bulunmuşlardır.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, "Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogan ‘a Nevşehir’imizin selamlarını ve dualarını ilettik.Nevşehir’deki Tarım, Hayvancılık, Turizme dair bilgi verdik.Taleplerimizi ilettik" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.