banner461
banner195

Demek ki Bir Bildikleri Var

Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı sayısının 15’i bulabileceği ifade ediliyor.

Demek ki Bir Bildikleri Var
10 Şubat 2015 Salı 15:02

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı sayısının 15’i bulabileceği ifade ediliyor. Bu isimlerden en dikkat çekenlerin başında ise iki suskun isim Mehmet Varol ve Sahir Solmaz geliyor.

Edinilen bilgilere göre bu hafta içerisinde Milliyetçi Hareket Partisinden bende Vekil aday adayıyım deyip Nevşehir’e gelecek henüz kamuoyunun tanımadığı, duymadığı isimler var. Bir parti yöneticisine göre Vekil aday adayı sayısı 15’i bulacak.

2011 Seçimlerinde ilk sırada yer alan Parti MYK Üyesi Sahir Solmaz ile eski il başkanı, son yerel seçimlerde Nevşehir Belediye Başkan adayı ve NTSO Meclis Başkan Vekili Mehmet Varol tüm tazyiklere rağmen suskunluklarını korumaya devam ediyor.

Her iki isminde Parti genel merkezinin direktifleri doğrultusunda konuşmama kararı aldıklarından tutunda, genel merkezden adaylıkları için ışığı gören iki isminde konuşmaya gerek duymadıkları ve bir bildiklerin olduğu kamuoyunda konuşulmaya devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ozan - 3 yıl önce
Mhp nin adayi sahir solmaz.
Avatar
hulusi - 3 yıl önce
kim ne derse desin 1 ci sıra mehmet varolun şünkü sayın varol hak etti 1 ci sırayı oylarımızda mhp ye gideçekdir
Avatar
Ferdi - 3 yıl önce
Şu yaşımda ben bile sıkılmışken bu isimlerden genel merkez bilmezmi bunları kardeşim Sahir beyin MYK Üyeliği tehlikede doğal olarak adaylığıda tehlikede kongre sonrasına kadar herkes susar genel başkan konuşur bence mehmet bey çok iyi bir insan ama MHP nin oyunu artıracak yeni yüzlere ihtiyaç var. ( i thing)
Avatar
sanayici - 3 yıl önce
Mehmet varol allahin izniyle halkimizin destegi ile alacak vekilliğinde birini birinci sıraya koymazlarsa çok zor MHP nin işi
Avatar
çatlı - 3 yıl önce
adayımız ve beklentimiz mehmet varol
Avatar
murat boyraz - 3 yıl önce
İnsalah Sahir Solmaz Yeniden 1. Sirayi Alir
Avatar
nev şehirli - 3 yıl önce
mustafa uğur la nevşehirde mhp çıtayı yükseltir..
Avatar
hakan - 3 yıl önce
mehmeh varo 1 siradan çiksın lütfennnnn