banner461
banner195

Derinkuyu AK Parti İlçe Başkanlığına Aksüt Getirildi

Derinkuyu AK Parti ilçe Başkanı Serdal Pala'nın Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden ayrılması nedeniyle AK Parti İlçe başkanlığına Veteriner Hekim Halil Aksüt getirildi.

Derinkuyu AK Parti İlçe Başkanlığına Aksüt Getirildi
10 Kasım 2013 Pazar 17:22

banner143
banner134

 Derinkuyu AK Parti ilçe Başkanı Serdal Pala'nın Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden ayrılması nedeniyle AK Parti İlçe başkanlığına Veteriner Hekim Halil Aksüt getirildi. Başkan Aksüt göreve başlaması nedeniyle Derinkuyu Haber'e konuştu. Aksüt, Derinkuyu Ak Parti İlçe başkanı olarak bu görevi bize layık görenleri mahçup etmeyecek şekilde kuracağımız yönetimle partimize ve halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Partimizn kuruluşundan bu yana ilçemizde görev almış tüm ilçe başkanlarımıza ve yöneticilerimize yine ilçemizi temsil etmiş il genel meclis üyesi arkadaşlarımıza belediye başkanlarımıza yapmış oldukları hizmetleri için onlara teşekkür ederim.

 

Bu görevi bir bayrak yarışı misali devraldığım bu günde tüm Derinkuyu ilçesi ve köylerimizdeki vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle selamlarım. Hep birlikte elele, omuz omuza ve kardeşçe samimi bir şekilde çalışacağımıza inanıyorum. Yıkıcı değil yapıcı, ayrımcı değil birleştirici bir siyaset anlayışıyla hizmet vermek ilkemiz olacaktır. Bu anlayış doğrultusunda partimize gönül vermiş tüm kardeşlerimizi tek çatı altında toplamak ve tek bir yürek olmak için partimize davet ediyorum" dedi.

Haber:Osman Aytekin

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyulu - 5 yıl önce
mustafa yüksel ilçe başkanı olduğunda derinkuyulu değil bu adamı nasıl ilçe başkanı yaparlar diyen zihniyet aydınlı veteriner hekim halil beye neden ses çıkarmıyosunuz