banner461
banner195

Destek Sizden, Hayallerinizi Gerçekleştirmek Bizden

BBP İl Başkanı A.Yavuz Uluer, Mart 2014 yerel seçimlere il, ilçe Teşkilatı olarak hazır olduklarını, görev dağılımının tamamlandığını söyledi.

Destek Sizden, Hayallerinizi Gerçekleştirmek Bizden
17 Aralık 2013 Salı 10:42

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) BBP İl Başkanı A.Yavuz Uluer, Mart 2014 yerel seçimlere il, ilçe Teşkilatı olarak hazır olduklarını, görev dağılımının tamamlandığını söyledi. 

BBP İl Başkanı Uluer, yaptığı açıklamada, "Teşkilatımızı oluşturarak görev dağılımını yapmış bulunuyoruz. Adayımızı belirledik. Nevşehir in yetiştirdiği ve  partimizin genç umudu olarak Sayın Fatih Sağlamkardeş 30 Mart 2014’te yapılacak olan Yerel Seçimlerde BBP Nevşehir Belediye Başkan adayımız. Allah izin Verirse En kısa Süre İçerisinde de sahaya ineceğiz. Öncelikli hedefimiz 30 Mart 2014 günü yapılacak olan Yerel Seçimlerinde BBP olarak Nevşehir’de en az % 35 oya talibiz. Önce Allah’ın yardımı sonrada Nevşehir halkının destek ve teveccühleriyle 31 Mart 2014 sabahı BBP Nevşehir’de ikinci parti olarak Çıkarmaya hazırız. Büyük Birlik  Parti teşkilatları olarak diğer siyasi partilerden çok daha fazla avantajlıyız. Çünkü Bu Güne Kadar koltuk için eğilip bükülmedik hep doğru bildiklerimizin arkasında durduk. Eğriye eğri, doğruya doğru deme erdemliğinde bulunarak Merhum Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun mirası olarak aldığımız bayrağımızı Büyük Aile Projesi hedefleriyle halkın gönlünde hayal edilemeyecek bir taht kurduk. Bugüne kadar bizden sevgisini esirgemeyen Nevşehir halkından Allah razı olsun inşallah bu seçimlerde sevgilerini sandığa yansıtırlarsa hak ettiğimiz yere geleceğiz. Destek sizden Hayallerinizi gerçekleştirmek bizden” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Âlimi - 4 yıl önce
Bir olalım. İri olalım. Diri olalım. (Hunkar Hacı Bektaş-ı Veli). Yani bu toprakların mayası. Gönül eri.