banner461
banner195

DP Hacıbektaş’ta Hareketli Günler Yaşıyor

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere 1.5 ay kala Demokrat Parti Hacıbektaş ilçe teşkilatını açmaya hazırlanıyor. Öte yandan partiye İl genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeliği konusunda bugünlerde müracaatlar olacak.

DP Hacıbektaş’ta Hareketli Günler Yaşıyor
12 Şubat 2014 Çarşamba 08:51

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere 1.5 ay kala Demokrat Parti Hacıbektaş ilçe teşkilatını açmaya hazırlanıyor. Öte yandan partiye İl genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeliği konusunda bugünlerde müracaatlar olacak.

Edinilen bilgiye göre; Hafta sonunda Hacıbektaş İlçesinde seçim çalışmalarını daha etkin hale getirmek amacıyla Demokrat Parti İl Başkanlığı tarafından seçim bürosu açılacak.

Öte yandan Hacıbektaş ilçesinde il genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeliği adaylığı konusunda da sıcak gelişmeler yaşanması da bekleniyor. Muhtemelen bu hafta içerisinde Demokrat Parti İl Başkanlığına Hacıbektaş Belediye Meclisi üyeliği ve il genel meclisi üyeliği adaylığı konusunda görüşmelerde bulunulan 11 ismin müracaat etmesi bekleniyor.

Hacıbektaş ilçesinde yaşanacak bu gelişmelerin yanında Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde de aday çıkarmaya hazırlanan Demokrat Parti bu hafta içerisinde Uçhisar kasabasında görüşmeleri sürdürülen belediye başkan adayı konusunda da açıklama yapmaya hazırlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Demokrat - 4 yıl önce
Yazıklar olsun rezillikler içindesiniz nerde 90 lı yıllar il başkanı gider CHP den aday olur zaten bundan kaybettiniz bir kalıbınız olmadı duruşunuz olmadı.....