banner461
banner195

DP Nevşehir İl Başkanlığına Dinçer Akgür Atandı

Demokrat Parti İl Başkanlığından istifa eden Murat Boz’un yerine eski merkez ilçe başkanlarından Dinçer Akgür atandı.

DP Nevşehir İl Başkanlığına Dinçer Akgür Atandı
16 Eylül 2013 Pazartesi 18:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti İl Başkanlığından istifa eden Murat Boz’un yerine eski merkez ilçe başkanlarından Dinçer Akgür atandı.

Geçtiğimiz günlerde yeniden il başkanlığına aday olmayacağını duyurduğumuz Murat Boz görevinden istifa etti. Bunun üzerine Demokrat Parti genel merkezi eski merkez ilçe başkanlarından Dinçer Akgür’ü bu göreve getirirken, Akgür’ün uygun gördüğü isimlerden de bir yönetim kurulu oluşturdu.

Akgür’ün il başkanlığında; Mustafa Cehri, Osman Çavdar, Süleyman Yavuz, Ali Gencer, Asım Otlu, İmdat Ada, Mehmet Yüce, Ahmet Uçman, Nevzat Öztürk, Nihat Ölmez, Orhan Sağlam, Nuri Bilge, Fevzi Çınar, Nevruze Usalan, Hacı Bozlağan, Cengiz Şişman, Murat Kul, Hasan Başbuşçu, Yaşar Kavramış, İlhami Gürtemel, Avni Ün, Hasan Sağlam, Ahmet Akın, Menderes Kestiren, Mehmet Tunçdemir, Ahmet Uçar, Ahmet Yavuz, Erol Azarsız yönetim kurulunda görev aldı.

Demokrat Parti Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı A. Baki Mert tarafından il başkanlığına gönderilen görevlendirme yazısının ardından görevlerine resmen başlayan Parti il yönetiminin önümüzdeki günlerde toplanarak görev dağılımını yapması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
legend - 5 yıl önce
tabela partisi olmaktan başka bi şey değil.. demokrat parti misyonunu taşıyan yegane parti akpartidir..
Avatar
Mustafa - 5 yıl önce
ya kardeşim o kadar adam ismini yazmışsınız adamların haberi bile yok rahmetlik olmuş bir parti için ne hizmetiniz olabilir merak ediyorum allah akıl fikir versin