banner461
banner195

DP’den Bolluk’a Tepki

Nevşehir’de düzenlenen Milli Merkez Oluşumu toplantısına katılan Demokrat Partililer, İşçi Partisi Genel Sekreterinin sözlerine tepki göstererek toplantıyı terk etti.

DP’den Bolluk’a Tepki
27 Ocak 2014 Pazartesi 21:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de düzenlenen Milli Merkez Oluşumu toplantısına katılan Demokrat Partililer, İşçi Partisi Genel Sekreterinin sözlerine tepki göstererek toplantıyı terk etti.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen Milli Merkez Yerel Seçimlerde Güç Birliği Toplantısına davet üzerine katılan Demokrat Parti il başkanı Dinçer Akgür ve beraberindeki Partililer, İşçi Partisi Genel Sekreteri Serkan Bolluk’un eski Başbakanlardan Tansu Çiller’e yönelik sözleri nedeniyle toplantıyı terk ettiler.

Bolluk’un Çiller’in başbakanlığı dönemindeki ithamları nedeniyle toplantıyı protesto eden ve partilileri ile birlikte toplantıyı terk eden Demokrat Parti İl Başkanı Dinçer Akgür’ün konuyla ilgili basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zekeriyya illeez - 4 yıl önce
geleceği demokratlar belirleyecektir.çünkü;demokrat misyon bütün kötülüklerin panzehiridir.referansımız geçmişimizdir.en büyük demokrat gazi mustafa kemal atatürk bvaşta olmak üzere,mahmut celal bayar,adnan menderes,süleyman demirel.....turgut özal,tansu çiller,mesut yılmaz demokrat liderler ve genel başkanlar bizim kaynak ve yol göstericilerimizdir.demokrat düşünce,hürdüşünce,demokrat misyon asildir,köklüdür.belki sarsıntılar geçirir,biçilir,yok oldu zannedilir ama yeniden kökünden yeşerir,güçlenir,iktidar olur.birlik ve dirliği sağlar,hizmet kervanını yürütür.dereler,çaylar,ırmaklar asıl yuvası olan demokrat denizinde toplanacaktır.ülkemiz karanlıktan aydınlığa çıkacak,hür,demokrat büyük türkiye idealinde çalışılacaktır.
toplantıda yapılan tavrı demokratik bir hak ve haklı bir tepki olarak görüyorum.ülkemiz sahipsiz değildir.demokrat meş'ale daha güçlü şekilde yakılacaktır.selamlar.