banner461
banner195

Duru “7 Haziran AKP İle Hesaplaşma Günü Olacak”

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Seyhan Duru, 7 Haziran milletvekilliği genel seçimlerinde Nevşehir’de tıpkı Yerel Seçimlerde olduğu gibi Vatandaşın AKP’den hesap soracağına inandığını söyledi.

Duru “7 Haziran AKP İle Hesaplaşma Günü Olacak”
07 Mart 2015 Cumartesi 18:55

banner143
banner134
 CHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı M. Seyhan Duru “7 Haziran AKP İle Hesaplaşma Günü Olacak”

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Seyhan Duru, 7 Haziran milletvekilliği genel seçimlerinde Nevşehir’de tıpkı Yerel Seçimlerde olduğu gibi Vatandaşın AKP’den hesap soracağına inandığını söyledi.

30 Yıl süreyle Nevşehir siyasetinde olan bir kişi olarak Nevşehir’in sorunlarını bildiğini ve bunların çözüm yollarını da bildiğini kaydeden CHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Seyhan Duru, “Öncelikle Cumhuriyet Halk Partimizden aday adayı olan 7 aday adayımıza da başarılar diliyorum. 33 yaşında o dönemde Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri oldum. Belediye başkanlığım süresince tüm Nevşehir’in sorunlarına da ilgili ve duyarlı oldum. Bölgemizde turizm konusunda inanç turizminin başlatılmasında öncü oldum. Kamp turizminin geliştirilmesinde önemli çalışmalar yaptık. Eski evlerimizin restorasyonu için çalışmalarda bulunduk. Bunları yaparken sadece lokal bir ilçe değil ilimiz ve ülkemiz turizmine katkı sağlamaya gayret ettim. Siyasetin içerisinde 30 yıldır varım. SODEP kurucu üyeliğinden, Milletvekili aday adaylığına kadar siyasetin içerisinde oldum, Vatandaşın içinde oldum. Nevşehir insanının sorunlarını yakından biliyorum. SİT yayasından dolayı belediyelerimiz çok büyük sorunlar yaşıyor. Seçimler hesap sorma günüdür. Vatandaş seçtiklerinden hesap sorar. 7 Haziran hesaplaşma günü bence. Bir gün olsun Nevşehirlilerle birlikte olmamış insanlardan Nevşehir halkının hesap soracağına inanıyorum. Yerel yönetimlerde bu hesabı sordu. Hacıbektaş, Derinkuyu, Gülşehir, Avanos ve Kozaklı da yine vatandaşlarımız hesap sormaya devam edecek. AKP iktidarının uzun uzun haksızlığından, hırsızlığından bahsetmek istemiyorum. Bunların hepsini haber kanalları yayınlıyor. Dağdaki Çoban kardeşimiz bile bunları biliyor. AKP iktidarının baskıcı rejiminden bahsetmeyeceğim. SİT yayası halkımıza büyük sorun çıkarıyor. Bunu değiştireceğiz. Sağlık ücretsiz olacak. Mazot ve gübre % 50 indirimli olacak. Çalışan emekliden kesilen pirim kesintisi kaldırılacak. Asgari ücret en az bin 500 TL olacak. Üniter yapımızı tekrar oluşturacağız. AKP iktidarının vergileri yandaşlarına peşkeş çekmesini önleyip bunlara kaynak oluşturacağız” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Paralel hainler lerle hesablaş da gel akp yi ağzına alma
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
kendi dediğine kendi inanıyomu acaba.artık bu halkı bi şekilde uyutma işi biteli çok oldu.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
artık çobanlarında cep telefonu ve internet var.çobanları asagılamayı bırakın.farkettinizmi o da halktan biri.cobanda cepten internete girip olanı biteni takip ediyo dagdan.ülke buyerlere geldi cok şükür
Avatar
eski evliler - 3 yıl önce @hasan
akp paralelle eski karı koca değil mi ne istedilerse vermediler mi :)
Avatar
polat - 3 yıl önce
Gine yemeye gelirsiniz para bitince IMF den borç alırsınız biz öderiz. ..geç geç