banner461
banner195

Duru, ‘’Nevşehir Lafa Değil Hizmete Oy Verecektir’

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru yaptığı açıklamada AK Parti iktidarıyla birlikte Nevşehir’e hizmetlerin gelmeye başladığını söyledi.

Duru, ‘’Nevşehir Lafa Değil Hizmete Oy Verecektir’
05 Haziran 2015 Cuma 15:49

banner143
banner134
Çat Belediye Başkanı Kamil Duru yaptığı açıklamada AK Parti iktidarıyla birlikte Nevşehir’e hizmetlerin gelmeye başladığını söyledi.

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde yaptığı açıklamada Nevşehir istikrardan yana hizmetten yana oy kullanacaktır dedi. Duru, ‘’ 7 Haziran Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde hemşerilerimiz inanıyorum ki hizmetten yana, istikrardan yana oy kullanacaklardır. Nevşehir tarihinde yapılmayan hizmetler AK Partiiktidarıyla birlikte yapılmaya başlandı. Geçtiğimiz hafta kasabamızı ziyaret eden milletvekilimiz Ebubekir Gizligider kasabamıza 12 Haziran tarihinde atılacak olan son derece modern bir okul müjdesi verdi. Nevşehir ve kasabamız AK Parti’nin iktidarı boyunca hep hizmet aldı ve almaya da devam ediyor. Eski Türkiye’yi hatırlayanlar çok iyi bilirler. Ülkemizde bırakın hizmeti bir çivi bile çakılmıyordu. Türkiye borç batağı içerisindeydi. Ama AK Parti iktidarıyla ülkemiz borç batağından kurtuldu. Yurdumuzun dört bir yanına oluk oluk hizmetler akmaya başladı. İMF’den borç için yalvarırken şuanda İMF’ye borç veren bir ülke konumunda geldik. İşte tüm bunları yapan tek parti var o da AK Parti’dir. Şimdi sandık başına gidecek olan hemşerilerimiz inanıyorum ki hizmete oy vereceklerdir. Nevlehir’de bugüne kadar AK Parti nasıl hizmet etmişse 7 Haziran akşamında da bu hizmetler artarak devam edecektir. Allah’ın izni ile siz değerli hemşerilerimizin destekleriyle AK Parti Türkiye’de ve Nevşehir’de iktidar partisi olarak hizmetlerine devam edecektir’’ ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.