banner461

ELLİ Yorum...! İşte o kareler Yorumsuz...!

Nevşehir gündemin adresi FİB Haber.Com un bu günki 50 Yorum köşesini sizler için oldukça dikkatinizi çekecek bir Fotoğraf karesine ayırdık... Nevşehir kamuoyunda bugün en çok konuşulan ve gündeme bomba etkisi yaratan bir resim karesi , Orada Neler oluyor dedirtti.

banner503
ELLİ Yorum...! İşte o kareler Yorumsuz...!
03 Ağustos 2014 Pazar 16:46

banner143
banner134

CHP Parti Meclisi Üyesi Murat Karayalçın, CHP Nevşehir İl Başkanı Mehmet Değirmenci ve CHP Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz Nevşehir'in Gülşehir ilçe merkezindeki Kapadokya Kartal Otel'de buluştular... Buraya kadar herşey normal... Asıl Bomba bu buluşmada MHP'li bazı isimlerinde olduğu....Bunlardan bir tane side Gülşehir'in MHP'li Belediye Başkanı Vahdi ARISOY....

Nevşehir kamuoyunda bugün en çok konuşulan ve gündeme bomba etkisi yaratan bir resim karesi , Orada Neler oluyor  dedirtti.
Gülşehir'in MHP'li Belediye Başkanı Vahdi ARISOY CHP
 kurmayları arasında...
Kamuoyunda Ha bugün ha yarın Ak Partiye geçiyor..Ha geçti...Yok geçecek söylene dursun...

Daha önce Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY, kendi ağzında yaptığı açıklamalarda Ak Partiye geçme durumunun olmadığını belirtmişti. 

Gülşehir İlçesinde bulunan Kartal Belediyesine ait Kapadokya Kartal otelde bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi il ve genel merkezce üst düzey yetkililer ve Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY , acaba ne konuştular ?

Not: Başkan Arısoy yaptığı açıklamasında Ben Gülşehir'imize gelen ve gelecek her misafirimizi en güzel şekilde uğurlayarak gönderiyorum.Burada hiç bir parti ayrımı yapmaksızın...Sadece Her Belediye Başkanı gibi üst düzey büroklatları ilçesinde ağırlamaya çalışıyorum......

Şuna emin olun ki Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN yani şimdi Cumhurbaşkanı adayı Başbakanımızda ilçemize gelmiş olsa Gülşehir'in girişinde karşılayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. 
İşte o kareler Yorumsuz...!

Fotoğraf: Mantarkaya Post


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet Metin A. - 6 yıl önce
kimse yorumlamaya gerek duymamış işte...yanlış noktadan girmişsiniz olaya...
Avatar
gülşehirli - 6 yıl önce
ben vahdi beye oy verdim ama püşmanım demek az bundan başka bekleyecek başka bir şey yok buda onun sonu selamlar
Avatar
misafir - 6 yıl önce
misafir karşılamak parti değiştirmek değil...öyle yorum yapanlar çok yanlış....
Avatar
ayse... - 6 yıl önce
Diycek bisey kalmadi A.turkesin mezarinda kemikleri sizliyo...