banner461
banner195

Erkut : “ Bir işi yapmak için aşk sevda ve heyecanınız varsa çalışmak sizi yormaz...!“

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Ersun Erkut, STK ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamasında : "- Bir işi yapmak için aşk sevda ve heyecanınız varsa çalışmak sizi yormaz ( C. Başkanı R.Tayyip Erdoğan ).Bu misyonla hareket edeceğiz.

Erkut : “ Bir işi yapmak için aşk sevda ve heyecanınız varsa çalışmak sizi yormaz...!“
12 Mart 2015 Perşembe 16:56

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Ersun Erkut, STK ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamasında " - Güçlü Nevşehir için hep birlikte Ortak aklı oluşturacağız...!" dedi ve ekledi : Bir işi yapmak için aşk sevda ve heyecanınız varsa çalışmak sizi yormaz ( C. Başkanı R.Tayyip Erdoğan ).Bu misyonla hareket edeceğiz.

 İşte Erkut'un o açıklaması...

Allah nasip ederse, teşkilatımızın belirlemiş olduğu seçim saha çalışması takvimi öncesi, AK partimize bugüne kadar, gecesini gündüzüne katarak, bu davaya emek vermiş, sandık yönetim kurullarında görev almış, köy  ve mahalle temsilcilerimize kadar,  tüm kardeşlerimize  ulaşacağız, kucaklaşacağız. onlar başımızın tacıdır.

STK larımızla, üyeleriyle muhtarlarımızla, sektör temsilcilerimizle biraya gelip, proje alt yapılarını oluşturacağız ve sahaya ineceğiz. Meselemiz Türkiye ve Nevşehir olacak.

AK kadrolarımızla, 13 yıllık ak parti hükümetleri döneminde neler yapıldığını insanımıza bir bir hatırlatacağız. geçmişten bugüne ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, neden bu ülkenin ak partiye ihtiyacı var, bir bir anlatacağız vatandaşlarımıza, gençlerimize,

 Neden 400 milletvekili, neden yeni anayasa, neden başkanlığık sistemi bunları bir bir paylaşacağız. 2023 hedefiyle kimin türkiye sevdalısı, sessiz yığınların sesi, kimlerin koalisyon ve istikrarsızlık beklentileriyle ellerini ovuşturduğunu, provakasyon, karışıklık ve kutuplaşmadan nemalandığını, anlamadın mı mesel ağaç değil diyen zihniyeti, statükoyu kapsamlı anlatacağız,  allah ın izniyle.

Alışılmışın dışında, bir anlayışı bir kardeşlik hukukunu, hakim kılacağız. toplumun tüm katmanlarıyla belirli bir takvim çerçevesinde sürekli bir araya gelişler olacak, her kesim nevşehir için taşın altına elini koyacak. bu sorumluluğu herkesle paylaşacağız. herkes birbirini değil,  nevşehir için ne yapılacak bu konuşulacak.

Milletimizin derdi ile dertleneceğiz allah ın izniyle. allah yar ve yardımcımız olsun. selam ve saygılarımla

ERSAN ERKUT

AK PARTİ

NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ A.ADAYI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SY. - 3 yıl önce
i̇şte olması gereken inan eksikliğiniz çok belli inşallah yeni süreçte sizi vekilimiz olarak görmek istiyoruz efsane başkandınız yine allah nasip ederse bu sefer efsane vekil olacaksınız.
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
sen cok yasa güzel insan. senin samimiyetine umuyorimki seni taniyan tanimayan herkes inaniyordur. senin il baskanliginda basarili bir ilbaskani oldugunu herkes bilir. bu basarinin daha fazlasinida milletvekilliginde gosterecegine cani gonulden inaniyoruz. 1 nci sirasin Allahin izni ile. Allah yar ve yardimcin olsun.
Avatar
NEVAK - 3 yıl önce
ersan bey ak parti̇ni̇n çok büyük bi̇r değeri̇di̇r.ki̇m memleket adina bi̇r şey yaptiysa eli̇ni̇ taşin altina soktuysa allah ondan razi olsun emeği̇ büyük bi̇li̇ri̇z gönlünce olsun gönlümüzce olsun.
Avatar
ESENTEPE MAHALLESİ - 3 yıl önce
esen tepeye bi parke döşeyin aklı napacaz
Avatar
Caner Y. - 3 yıl önce
Seninleyiz her zaman başkanım. İnanıyoruz güveniyoruz.
Avatar
ADAM - 3 yıl önce
bir insan kendini en iyi yaptıklarıyla tanıtır biz seni çok iyi tanıyoruz ersan bey yolunuz açık olsun. başarılı insan...
Avatar
Allah icin - 3 yıl önce
Cizgisini hic bozmadi.sabretti.Allah yardimcisi olsun.