banner461
banner195

Erkut'tan AK Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Nevşehir Eski AK Parti İl Başkanlarından Ersan Erkut Ak Parti'nin kuruluşunun 13’üncü Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Erkut'tan AK Parti  Kuruluş Yıldönümü Mesajı
14 Ağustos 2014 Perşembe 19:27

banner143
banner134

 14 Ağustos 2001 yılında kurulan Ak Partimiz, bugün 13.Yılını, Ak Kadrolarımızca, büyük bir onur ve şerefle  kutlamaktadır..Bu süre zarfında adeta alın yazısı haline gelmiş bir çok sorun çözülmüş, Türkiye her anlamda hak ettiği itibarı ve gücü kazanmıştır.Hamdolsun ki, 4 Yılı Ak Parti Nevşehir İl Başkanlığı olmak üzere,yaklaşık 8 yıl  gerek partime,gerekse Nevşehir imize hizmet etmenin haklı gurunu ve onurunu yaşamaktayım.

Bu kalkınma sürecinin mimarı olan, başta Başbakanımız, Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, şimdiye kadar görev yapmış ve yapmakta olan, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerine ve gecesini gündüzüne katarak fedakar çalışmalar yapmış olan tüm kadrolarımızı İl Başkanımız nezdinde kutluyor ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile, Milletin  iradesiyle seçilmiş olan, başta Yeni Cumhurbaşkanımız Sayın.Recep Tayyip ERDOĞAN  a, Ülkemize ve Milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Muhakkak ki bu süreçte, 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimleri Geçmişten bugüne statükonun iflası ve Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletin dir anlayışının tesisi olmuş ve  Millete rağmen siyaset yapılamayacağının nihai bir sonucu olarak da Türk siyasetinde yerini almıştır.

Milletimizin destek ve dualarıyla, birlik beraberlik içerisinde daha nice büyük hizmetleri,Rabbim kadrolarımıza nasip etmesini diliyor,saygılar sunuyorum.

ERSAN ERKUT

AK PARTİ NEVŞEHİR E.İL BAŞKANI 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
eyvallah eski başkan. lakin siyaset böyle vefa tanımaz bir iş başkanken nerde, sade vatandaşken nerde