banner461
banner195

“Evet Tekrar Adayım”

Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında Ak Parti’den aday olup olmayacağı merak edilen Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, aday olacağını açıkladı.

“Evet Tekrar Adayım”
20 Eylül 2013 Cuma 12:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında Ak Parti’den aday olup olmayacağı merak edilen Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, aday olacağını açıkladı.

“Bu sıralar sık sık duymaya alıştığınız soruyu bir de biz soralım tekrar aday mısınız?” sorusuna “Evet Tekrar Adayım” yanıtını veren Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, yeni dönemde belde de yapmayı planladıkları önemli çalışmalar olduğunu dile getirdi.

Nar kasabasında il merkezine en yakın belde konumunda bulunması nedeniyle daha yapılacak çok işleri bulunduğuna değinen Nar Belediye Başkanı Erdoğmuş, “Bu aralar bize en çok sorulan sorulardan biri seçiminde yaklaşıyor olması nedeniyle gayet doğal olarak tekrar belediye başkanlığına aday olup olmayacağım. Bu soruya bütün açıklığıyla cevap vermem gerekirse Evet tekrar belediye başkanlığına aday olacağım. Keza, 4.5 Yıldır hizmet verdiğim beldeme daha kazandırmayı planladığım önemli yatırımlarımız var. Bunları yerine getirmek, Nar kasabasını daha yaşanılır bir belde haline getirebilmek adına tekrar aday olacağım” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet - 5 yıl önce
kararınız doğru başkanım. size başarılar diliyorum ve bu güne kadar yapmış olduğunuz hizmetler için de teşekkürler ediyorum.
Avatar
yaşar - 5 yıl önce
sayın başkanım nar için ne yaptın 4 yıldır yattın kendine çalıştın ayıp be kalkmısın yine başkanlığa adayım diye konuşu yorsu sen arkana birbak hiç eserin varmı sen hocalığınıyap
Avatar
ismail - 5 yıl önce
başkan bey yeter kalan başkaları gelsin
Avatar
ali özcan - 5 yıl önce
hayırlı olsun..inşallah kazanır yine..layıktır bu göreve ali hocam..allah yolunu açık etsin..
Avatar
narlı - 5 yıl önce
ali başkana eseri yok demek çok büyük haksızlık olur.dolmuş esnafının zam beklentisini kendi cebinden karşılıyarak kasabanın tüm öğrencilerini eski fiyattan taşıtan bir başkana haksızlık etmemek lazım bu söylediğim sadece birtanesi,hizmet yönüne gelincede kasabayı gezerseniz nereye ne yapıldığını görürsünüz.ali başkan bayram arefelerinde eline süpürge alıp narı baştan başa süpüren işçilerin başında sabaha kadar durup işi takib eden bir insandır...
Avatar
narlıyım - 5 yıl önce
şöyle bir bakın 4 seneyi geçkindir ne yapmış nar kasabasına? hiçbirşey... şimdide eski siyasetçi taktiği uygulamaya çalışıyor, biraz kaldırım taşları falan döşemeye başladılar ama bu millet yemez ali hocaa... sen git imamlığa devam et istersen.. oraya tekrar seçilip imara açacağın yerlermi kaldı acaba? (topladığın arsalar için?)
Avatar
Ahmet M - 5 yıl önce
Yorumlara bakıyorumda, dinime küfreden Müslüman olsa bari. Ali başkan sen bu millete layık değilsin. Seni daha büyük yerlerde görmek istiyoruz.
Avatar
narlı - 5 yıl önce
başkanın yaptıkları zaten yaması gereken şeyler.yol kaldırım falan filan.bu kasabaya değer katacak ne yaptı.turizm mi tarımmı????