banner461
banner195

Feralan Nevşehir Siyasetinin En İstikrarlı İsmi

Son dönemlerde Ak Partiye büyük bir güven duygusu ile üç dönem art arda Şehrin üç vekilini de veren Nevşehir Halkı geçtiğimiz iki dönemdeki gibi bu yıl Vekiller arasında bir ayrım görmek istemiyor. Bu konuda ise özellikle Vekil Feralan’a büyük görev düşüyor.

Feralan Nevşehir Siyasetinin En İstikrarlı İsmi
20 Mart 2013 Çarşamba 12:29

banner143
banner134

 Milletvekilliğinde 7. yılını sürdüren ve İl Başkanlığı döneminden itibaren son derece uyumlu kişiliği ile öne çıkan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, son 10 yılın Nevşehir siyasetindeki en istikrarlı isimlerinde de biri konumunda.

Rıdvan Köybaşı ve Mahmut Dede ile birlikte başladığı mesaisine Ebubekir Gizlider ve Murat Göktürk ile devam eden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, kendisinden yaşça ve tecrübece de küçük Vekil arkadaşlarına adeta siyaseten istikrar nasıl elde edilir dersi de veriyor adeta.

İl Başkanlığı esnasında da, Milletvekilliği esnasında da birçok siyasetçi gibi söyleyeceği lafı evirip kıvırmadan, doğru olduğuna inandığı şeyleri açık seçik ifade edebilen ender kişiliklerden biri olan Feralan’ın özellikle bu dönemde Nevşehir’e gelecek çok sayıdaki yatırıma hem öncülük, hem de ağabeylik yapacağı gözleniyor.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.