banner461
banner195

Ferhat Adıyaman Tatlarin İçin Resmi Başvuruda Bulundu.

Ferhat Adıyaman bugün AK Parti Acıgöl İlçe Başkanlığına gelerek Tatlarin Belde Belediye Başkanlığı için Aday adaylık başvurusunda bulundu.

Ferhat Adıyaman Tatlarin İçin Resmi Başvuruda Bulundu.
30 Ekim 2013 Çarşamba 18:46

banner143
Ferhat Adıyaman Başvuruda Bulundu
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ferhat Adıyaman, bugün AK Parti Tatlarin Belde Başkanı Yaşar Toy,AK Parti Belde Teşkilat üyeleri ve beraberinde kalabalık bir Tatlarin kasabasından heyetle Acıgöl ilçe Başkalığına gelerek,AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı İsa Birsin e Tatlarin Belediye Başkanlık Aday adaylık başvuru evraklarını teslim ettiler.

Müracaat sonrasında Acıgöl AK Parti İlçe Başkanı İsa Birsin Ferhat Adıyaman ı tebrik ederek aday adaylığının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

AK Parti Tatlarin Belde Başkanı Yaşar Toy da, AK Parti aday adayı Genç ve Başarılı kardeşimiz Ferhat Adıyaman ı tebrik ederek kendisine hayırlı ve uğurlu olmasını diledi Herşey Tatlarin dedi…

Ferhat Adıyaman ise Hem AK Partime hem de memleketim Tatlarine Hizmet için Hizmetkarı olmaya talip oldum.Allah hakkımızda hayırlısını versin.Allahım utandırmasın ve şahsıma destek veren ve teveccüh gösteren bütün Tatlarin’li hemşerilerime teşekkür ediyorum  dedi.

Ferhat Adıyaman Özellikle AK Parti Tatlarin Belde Başkanı Yaşar Toy’a,AK Parti  Belde Teşkilatına şahsıma verdiği desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyor son derece onurlu gururlu ve mutluyum .

 

 

Ferhat Adıyaman Kimdir?

1976 Nevşehir doğumlu. İlk orta ve lise eğitimini  Nevşehir de tamamladı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İnşaat Bölümü, Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon (Öğretmenlik), Eskişehir Anadolu Üniversitesi 4 yıllık İşletme mezunu.Evli ve iki çocuk babası.Orta derece İngilizce biliyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir İl Teşkilatı tarafından düzenlenen 2. Dönem Siyaset  Akademisini başarıyla tamamladı.

1998 yılında Acıgöl ilçesi Ağıllı  köyünde öğretmenlik ,1999 yılında Acıgöl ilçesi Çullar köyünde Müdür yetkili öğretmenlik yaptı.

1999-2006 yılları arasında Tatlarin Belediyesinde Fen işleri Müdürlüğünde asaleten

 dönem dönem hesap işleri müdürlüğünden vekaleten  görev yaptı.

 2007 yılında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı İnşaat Emlak Şube Müdürlüğünde çalıştı.

2007-2013 yılları arasında Nevşehir ili Acıgöl ilçesi Tapu Müdürlüğünde çalıştı.

Herşey Tatlarin İçin…!

En son Ailem çevrem ve Tatlarin halkımızın büyük teveccüh ve destekleriyle Gönül verdiğim AK Partiden Sevdalısı olduğum memleketim Tatlarin kasabası Belediye Başkanlığına Aday Adaylığına karar vererek 30.10.2013 tarihi itibariyle Acıgöl AK Parti İlçe Başkanlığına müracaat ederek Belediye Başkanlık aday adaylığı için evraklarımı teslim ettim.30 Mart 2014 Yerel Seçimlerin Ülkemiz Şehrimiz ilçemiz ve Tatlarin Beldemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Emre Kurttepeli - 4 yıl önce
hayırlı olmasını diliyorum. bir tatlarinli olarak on üzerinden on bir karar. yolun açık olsun ferhat başkan
Avatar
murat gurbuz - 4 yıl önce
Allah utandirmasin basarilar,
Avatar
tatlarinli - 4 yıl önce
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Yıllarca çalıştığın bildiğin yer. Yapacağın ve kazanacağına adım gibi eminim. Yolun açık olsun.
Avatar
Hasan huseyin cam - 4 yıl önce
Hayirli ugurlu olmasini diliyorum zaten basaricagini eminim
Bence tatlarinde en munasip o oldugunu dusunuyorum
Avatar
Mehmet Eriş - 4 yıl önce
ferhat kardeşime hayırlı olsun der, beraber çıktığımız bu yoldu kendisine de başarılar temenni ederim.
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
okumuş, kültürlü, genç, dinamik halkın sevip saydığı işini dürüst ve disiplinli yapan açık ara öndesin yolun açık olsun başkanım
Avatar
SALİH TEKİN - 4 yıl önce
ferhat kardeşime çiktiği bu yolda başarilar dilerim
Avatar
mustafa toy - 4 yıl önce
Allah hakkinda hayirlisini versin kardesim yolun acik olsun