banner461
banner195

Gadalarını Alırım Halit’im

Nevşehir’in ve Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Kaymaklı kasabasında yepyeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Gadalarını Alırım Halit’im
19 Şubat 2014 Çarşamba 09:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in ve Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Kaymaklı kasabasında yepyeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.

2009 – 2014 Yılları arasında bölgenin en önemli turizm merkezlerinden biri de olan Kaymaklı kasabasında Milyonlarca liralık yatırımı beldeye kazandıran Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, çalışmalarına yer verdiği tanıtım kitabında dikkat çeken bir diyalogla da öne çıkıyor.

Kaymaklı kasabasında yaşlı bir Nine’nin “Gadalarını Alırım Halit’im” diyerek seslenip yüzünü okşadığı Başkan Halit Elma, Ak Parti ile Kaymaklı kasabasında başlatılan hizmet kervanının kesintiye uğramadan sürdürülmesi için var gücüyle çalışıyor.

Kaymaklı kasabasının Kapadokya bölgesinin gözbebeği haline geldiğini vurgulayan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, 5 Yıllık sürede kaymaklı kasabasında yapılan tüm yatırımlara, belediye hizmetlerine katkılarından dolayı da Ak Partili Nevşehir Milletvekillerine, Parti teşkilatlarına teşekkür etti.

Başkan Halit Elma, “Hepinizin bildiği üzere ilimizin güzide belediyelerden bir tanesi olan Kaymaklı Beldemize bir dönem belediye başkanlık görevini yaptım. İnşallah ikinci dönem belediye başkanlık seçimlerinde halkımız beni bir kere daha göreve layık görürler. Kasabamızda ilk dönem yaptığımız işlerin ardından yapacağımız işler çok. Bunları tamamlayıp kasabamızı Kapadokya Bölgesinin göz bebeği haline getireceğiz''dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklılı - 4 yıl önce
yalı ananın gönlü kolay kaymaklılı esnaf haliti tanıyor allah hıdayet versin
Avatar
köçek.. - 4 yıl önce
kaymaklılı senin gadalarını 30 martta alacak sen hiç tasalanma sayın elma
Avatar
Ya ya aynen öyle - 4 yıl önce
Arkadaşın yaptığı projelerin hepsi bi dönem önceki başkandan kalan onaylanıp ödenek bekleyen projeler yeraltı sehri de öyle ve yapılan proje yaklasık 1 trilyon degerinde
(Şimdi dikkat edin) dükkanların 1 yıllık kira bedeli 800 milyar civarında ordaki esnafa yaptırılan bi proje ihale edilirken belediye tarafından şişirilmesi için ihaleye adam sokuldu o adamlara kalan dükkanlarda kişilerin vazgeçmesi sonucu iptal edildi bu kadar sistematik bir çalışma yapılarak ordaki eski yeni bütün esnaflar bir borç batagının içine sürüklendi şimdi de tekrar gelelim kiralarınızı düşüreceğiz diye oy isteniyor. Tabiki takdir tek yetkili halkımızın. Ama ben ve benim gibiler artık yeter gadalarını almayalım diyoruz.
( bu arada ben gecen dönem halit elmayı destekleyen bir seçmenim)
Avatar
Alex - 4 yıl önce
30 Mart da belli olaçak gada almak yeni pıroje si kesin yalan üstünedir çünkü sübük sade filmi ni yazan senerisit veya yönetme ni kesin Halit sübük sade yazardı
Avatar
yusuf - 4 yıl önce
Basarilarinin devamini dilerim
Avatar
yalan - 4 yıl önce
artık yalancıların mumu yassıya kadar bile yanmıyor,yalanlarla kaymaklıyı geçen seçim döneminde kandırdın ama kaymaklılı artık sana inanmaz.kaymaklılı seni çoktan sildi 30martta da sandığa gömecek inşallah
Avatar
kaymaklılı5050 - 4 yıl önce
5 sene içinde yaptığı herşey ortada kendimizin olan taş fabrikasını devre dışı bırakıp taş satın almak yeraltı şehri esnafını bitirmek için elinden geleni yapmak tüm dolmuşcuları kavga ettirmek daha neler neler bilen biliyor zaten inşallah bunun cevabınıda 30 martta verecez kendilerine
Avatar
kaymak50 - 4 yıl önce
halit başkanın yaptığı hizmet ve çalışmalar malum zihniyete ağır geldi,hazmedemediler.