banner461
banner195

Gemici, Aday Adaylığını Açıklamaya Hazırlanıyor

Önümüzdeki günlerde özellikle bürokrasiden oldukça fazla ismin başvuruda bulunması beklenen AK Partideki Milletvekilliği aday adaylığı listesine bir yeni isim daha katılıyor.

Gemici, Aday Adaylığını Açıklamaya Hazırlanıyor
09 Şubat 2015 Pazartesi 15:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Önümüzdeki günlerde özellikle bürokrasiden oldukça fazla ismin başvuruda bulunması beklenen AK Partideki Milletvekilliği aday adaylığı listesine bir yeni isim daha katılıyor.

Yıllardır AK Kadroların içerisinde görevler alan, AK Partinin bu dönem Derinkuyu bölgesine de bir şans vermesini bekleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ali Gemici, önümüzdeki günlerde bu konudaki düşüncelerini kamuoyu ile paylaşmaya hazırlanıyor.

3 dönemdir AK Parti Merkez ilçe yönetiminde görev alan, AK Parti Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevinde de bulunan Ali Gemici, 2001 Yılından bu yana AK Partinin katıldığı bütün seçimlerde aktif rol aldı.

Bir dönem ilimizdeki yerel bir televizyonda TV Programcılığı da yapan Ali Gemici, AK Partinin bu dönem engellilere de Milletvekilliği listelerinde önemli ölçüde yer ayırt etmesini de bekliyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALLAH ALLAH - 3 yıl önce
bi sen eksiktin
Avatar
derinkuyulu - 3 yıl önce
sen kim vekillik kim insanları anlamak ne zor
Avatar
yusf aslan - 3 yıl önce
unutmayin akp den yavuz uyar da millet vekili aday adayi