banner461
banner195

Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, gençlerin günümüzde lüks mekanlarda gününü gün edip, oturdukları yerden vatan kurtarma hevesinden bir an önce vazgeçmeleri gerektiğine değindi.

 Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız
24 Şubat 2015 Salı 17:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, gençlerin günümüzde lüks mekanlarda gününü gün edip, oturdukları yerden vatan kurtarma hevesinden bir an önce vazgeçmeleri gerektiğine değindi.

Karataş, “Kendisini ifade etmekten yoksun, alt yapısı zayıf, okumayan bir gençliğimiz var. 12 yıldır bu milletin hocasına, siyasetçisine, örfüne, kültürüne ve geçmişine kin, ve nefretle bakan gençlerinin büyük bir kısmı lüks mekanlarda oturup yalandan yere vatan kurtarmakta olduğunu görmek üzüyor. Mevcut rahatlık ortamıyla gününü gün edip fikri eksikliğinin farkında olmadan hamasetle yaşamına devam etmekteler. Bu durum biz uyurken birilerinin boş durmayıp, çalışmış olduğunu göstermektedir. Demek ki gençliğimizi malum guruplar beslemiş. Dolayısı ile yeniden değerlerimizi, kültürümüzü ayağa kaldırmak için programlı ve profesyonelce zorunlu bir çalışma başlatmalı” değerlendirmelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ismail - 3 yıl önce
galiba artık uyandık bu ülkedeki halkın sorunlarını ele alan tek parti olarak sizi görmeye başladım sayın belediye reisini sadece seçimlerde gördük makam mevki geçicidir önemli olan halkın içinde halkla beraber olmakdır vesselam.
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
şehrimizde sizin gibi vatan millet sevgisi bilincinde olan gençlerimize doğru yolu gösteren siyasi kuruluşların olması toplumumuz için onur ve gurur vericidir.