banner461
banner195

Gençlik Merkezleri Değerlendirme Toplantısı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gençlik merkezlerinin yapılan faaliyetlerinin ve genel işleyişin değerlendirilmesi , sonraki döneme yönelik faaliyetlerin planlanması ve gençlere daha iyi hizmet verebilmesini sağlamak amacıyla 01-10 Eylül 2013 tarihleri arasında Nevşehir'de yapılacak olan ''Gençlik Merkezleri Değerlendirme ve Planlama Toplantısı'' başlamıştır.

Gençlik Merkezleri Değerlendirme Toplantısı
02 Eylül 2013 Pazartesi 18:54

banner143
banner134

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gençlik merkezlerinin yapılan faaliyetlerinin ve genel işleyişin değerlendirilmesi , sonraki döneme yönelik faaliyetlerin planlanması ve gençlere daha iyi hizmet verebilmesini sağlamak amacıyla 01-10 Eylül 2013 tarihleri arasında Nevşehir'de yapılacak olan ''Gençlik Merkezleri  Değerlendirme ve Planlama Toplantısı'' başlamıştır. Üç ayrı dönem halinde düzenlenecek olan toplantı  Gençlik Merkezleri müdürleri  ile her ilden iki gençlik liderinin katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Genel Müdür Yardımcısı Serdar ERAVCI ’nın konuşmasıyla başlayan Gençlik Merkezleri Değerlendirme Toplantısı 81 ilden katılan Gençlik Merkezleri katılımcıları ile 10 Eylül’e kadar devam edecektir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.