banner461
banner195

Gizligider, Koordinatörü olduğu Osmaniye İlinin 5. Olağan Kongresine katıldı

Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımında gerçekleştirilen Osmaniye 5. Olağan İl Kongresine AK Parti Nevşehir Milletvekili ve ve Osmaniye Koordinatör Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider de yer aldı.

Gizligider, Koordinatörü olduğu Osmaniye İlinin 5. Olağan Kongresine katıldı
03 Ocak 2015 Cumartesi 18:40

banner143
banner134
Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımında gerçekleştirilen Osmaniye 5. Olağan İl Kongresine AK Parti Nevşehir Milletvekili ve  ve Osmaniye Koordinatör Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider de yer aldı.

Kongreye, 
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider le birlikte, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, bazı milletvekilleri, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve Ak Parti Genel Sekreteri Haluk İpek de katıldı.

Gizligider, Osmaniye'de gerçekleştirilen kongre sonrası yaptığı açıklamada; Allaha şükürler olsun ki Osmaniye de de Başbakanımıza büyük bir sevgi seli vardı. 2015 Genel seçimlerinde yine Milletimizin hür iradesi hakim olacak kazanan AK Parti ve Yüce Milletimiz ve Yeni Türkiye olacaktır dedi.

Gizligider,Sayın Başbakanımızın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 5.Olağan Osmaniye il kongremizde, İl Başkanlığına Hamza Tor seçildi, Hayırlı olsun dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.