banner461
banner195

Gizligider, Mezun Olduğu Okulu Ziyaret Etti

TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, mezun olduğu Nevşehir Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

Gizligider, Mezun Olduğu Okulu Ziyaret Etti
03 Aralık 2015 Perşembe 14:57

banner143
Nevşehir Milletvekili Gizligider, Mezun Olduğu Okulu Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider,15 sene önce mezun olduğu Nevşehir Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

Gizligider, 1997 yılında mezun olduğu Nevşehir Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek, öğrencilik yıllarındaki anılarını tazeledi.


Okul Müdürü Yavuz Selim Yıldırım ,Müdür Yardımcısı Semih Dede ve okul öğretmenleri tarafından karşılanan ve okulla ilgili bilgilendirilen Gizligider, sınıfları ve kütüphaneyi gezdi.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, okul ziyaretinde görüştüğü bir grup öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, "Anadolu Liseli olmak herkese nasip olmaz. Bu okullardan vatan haini yetişmez. Bu liselerinden doktorlar, savcılar , milletvekilleri, bakanlar çıkmaktadır. Okulunuz kıymetini bilin. Çok çalışın ve memleketimize hizmet edin" diye konuştu.


TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, daha sonra öğretmenler odasına geçerek, öğretmenlere bir süre sohbet etti.


Okul Müdürü Yavuz Selim Yıldırım, Milletvekili Gizligider'in bu nazik ziyareti sebebiyle kendisine teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.