banner461
banner195

Gizligider, ‘’ Muhalefet Milletvekili Nevşehir’e Ne Yapabilir’

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider Nevşehir’de AK Parti iktidarının devam edeceğini kaydetti.

Gizligider, ‘’ Muhalefet Milletvekili Nevşehir’e Ne Yapabilir’
04 Mayıs 2015 Pazartesi 15:11

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider Nevşehir’de AK Parti iktidarının devam edeceğini kaydetti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde Nevşehir halkının AK Parti’ye yoğun bir ilgisi olduğunu söyledi. Gizligider, ‘’ AK Parti olarak 13 yıldır iktidardayız. Ve bu geçen 13 yıl boyunca Türkiye’yi Nevşehir’i adeta baştan yarattık. Bunları el birliği ile hep birlikte yaptık. Nevşehir’de halkımız bizlere güvendi ve üç dönemdir üst üste 3 milletvekili olarak bizleri Ankara’ya gönderdi. Üç dönemdir ise bizler milletvekilleri olarak Nevşehir’imiz için gecemize gündüzümüze katarak çalıştık. Ne mi yaptılar diyorlar sizlere? AK Parti olarak Nevşehir’e köprülü kavşaklar kazandırdık. TOKİ’den binlerce insanımızı ev sahibi yaptık. Okullarımızda ve resmi dairelerde başörtüsünü serbest yaptık. İmam Hatipleri açtık. Nevşehir’e yapılamaz denilen hizmetleri yaptık. Üniversitemizi açtık. Devlet Hastanemizi sağlık kompleksine dönüştürdük. Bunlara tabi ki yaptığımız bazı hizmetler. Çünkü AK Parti hükümeti olarak ve Nevşehir Milletvekilleri olarak o kadar çok iş yaptık ki saymakla bitmiyor. Şimdi çok sevgili Nevşehir halkına soruyorum. Muhalefetten bir milletvekili çıkmış olsa Allah aşkına Nevşehir’e hangi hizmeti yapabilecek. Ancak muhalefet milletvekili Nevşehir’e yapacağımız hizmetleri engeller. Nevşehir’de eli cebinde gezer ve maaşını alır dört yıl zamanını geçirir.  Biz iktidar olsak yapardık der. Ama bizler istiyoruz ki Nevşehir büyüsün. Türkiye’de adından söz ettiren bir şehir olsun. İşte bizim amacımız hizmet etmek. Biz AK Parti Milletvekili Adayları olarak Nevşehir’de hemşerilerimize hizmetkâr olmak için yola çıktık. İşte tüm bu sebeplerden dolayı ülkemizin ve Nevşehir’imizin AK Parti hükümetine ihtiyacı vardır’’ şeklinde konuştu. 


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
marka köylü - 3 yıl önce
sayın vekil bırakda bunun kararını halk versin gideceğini anladın sanırım
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
bu düşünceleri̇ bu gune kadar hi̇ç di̇le getirmiyordu sayin vekilim.şi̇mdi̇ ne deği̇şti̇ aceba.bu sefer gidemeyecegini mi anladi. şi̇mi̇di̇ye kadar gayet rahat rahat konusuyor du.muhalefet mi̇llet veki̇li̇ olmasi demokrasi̇yi̇ güçlendi̇rmez mi̇?hukumet vekillerini kamçilamaz mi ?bu sorularin cevaplarini merak ediyor hemşehri̇leri̇miz.
Avatar
poyraz - 3 yıl önce
şimdiye kadar ne yaptınızda şimdiden sonra yapacaksınız sayın vekil adayı
Avatar
3-0 inşallah - 3 yıl önce
Ben usandım Varol usanmadı nevşehir e Ufacık bir katkısı olmayacak arkadaşlar istikrar sürmesi Lazım boş işleri geçin nerden nereye geldi ülke oyunuzu yakmayın zaten kazanamazda
Avatar
ucasarlı - 3 yıl önce
sen olmasaydın da o saydığın hizmetler zaten gelecekti. sen varsın diye yapılmadı o hizmetler. gideceğini anladın böyle konuşursun.
Avatar
musa badem - 3 yıl önce
şimdiye kadar üç milletvekili ne yaptı 7 haziranda görüşmek üzere
Avatar
Nevşehir merkez - 3 yıl önce
siz 13 sene de ne yaptınız Nevşehirede konuşuyorsunuz? kayseri caddesini bir tek yön yaparsınız olmadı çift yön, asfalt söküp parke bilmem ne bilmem ne, bırakta biz karar verelim , hem sizden daha iyi hizmet vermeyeceğini nereden biliyorsun?
Avatar
musa üzümcü - 3 yıl önce
muhalefet vekili ne mi yapacak sizin oyunlarınıza çomak sokacak artık dilediğiniz gibi at koşturmak yokkkkk tokide ev sahibi yaptıklarınıza haciz kararları gidiyor onları anlatın