banner461
banner195

Gizligider, Nevşehir'e Anjiyo Ünitesi Müjdesi Verdi !!!

Niğde , Aksaray , Karaman'da VAR, Nevşehir'de Neden YOK? başlığıyla FİB Haber'de gündeme getirdiğimiz haberimizle Nevşehir'de Anjiyo ünitesinin neden olmadığını duyurmuştuk. Bu haberimize bugün AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'den müjdeli haber geldi.

Gizligider, Nevşehir'e Anjiyo Ünitesi Müjdesi Verdi !!!
10 Şubat 2016 Çarşamba 14:36

banner143
banner134
Niğde , Aksaray , Karaman'da VAR, Nevşehir'de Neden YOK? başlığıyla FİB Haber'de gündeme getirdiğimiz haberimizle Nevşehir'de Anjiyo ünitesinin neden olmadığını duyurmuştuk.

Bu haberimize bugün AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'den müjdeli haber geldi.


Gizligider, Nevşehir Devlet Hastanesine Anjiyo Ünitesi Müjdesi Verdi. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Av. Ebubekir Gizligider, yaptığı açıklamasında; Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri olarak şehrimize hangi hizmeti söz vermişsek bir bir gerçekleştirdik, bundan sonra da müjdelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl müjdesini verdiğimiz Anjiyo Ünitesinin Nevşehir Devlet Hastanesine kurulmasına ilişkin sözümüz 7 Haziran 2015 seçimlerinin ardından hükümet kurma çalışmaları ve herkesçe malum süreç sebebiyle gecikmeye uğramıştır. Milletimizin yeniden Ak Parti kadrolarına tek başına iktidar yetkisini verdiği 1 Kasım 2015 seçimlerinin ardından hızla kolları sıvayarak ANJİYO ÜNİTESİNİN Devlet Hastanemizde kurulmasına ilişkin sözümüzün peşine düştük ve Sağlık Bakanımızla yaptığımız görüşmenin ardından idari işlemler hızlanmış olup önümüzdeki birkaç ay içerisinde bu sözümüzün gerçekleşeceğini tüm kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.


anjio_4

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.