banner461
banner195

Gizligider Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

7 Haziran seçimlerinde AK Partinin üçüncü sıradaki Milletvekili adayı olan Ebubekir Gizligider, 1 Kasım seçimlerinde de yine üçüncü sıradan aday gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

 Gizligider Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
06 Ekim 2015 Salı 18:14

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 7 Haziran seçimlerinde AK Partinin üçüncü sıradaki Milletvekili adayı olan Ebubekir Gizligider, 1 Kasım seçimlerinde de yine üçüncü sıradan aday gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Son seçimlerinde seçilemeyerek meclise giremeyen AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, İl merkezinde toptancılar sitesi esnaflarının konuğu oldu.

Dün Toptancılar Sitesinde esnaflarla kahvaltı yaparak bismillah diyen AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, İkindi namazında Uçhisar’da cenazeye katılarak cenaze yakınlarına ve ailesine başsağlığı ve sabır diledi.

Aksam Derinkuyu ilçesinde ilçe halkı ile buluşan AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Gizligider, son seçimlerin ardından yaşananları, 1 kasım seçimlerinden beklentilerini dile getirdi.

Bugün sabahta 
Güne Nevşehir Yeni sanayii meydanı esnaflariyla kahvalti yaparak başlayan Gizligider, 1 Kasım Erken Genel Seçimlerinde İstikrarın Türkiye için önemini anlattı ve Sanayi Esnafinın sorunlarını dinleyerek istişarelerde bulundu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.