banner461
banner195

Gizligider Yaşlı ve Engellilerle Bayramlaştı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Kurban bayramı dolayısıyla Uzer Rehabilitasyon Merkezinde Yaşlı ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan özel çocuklarla bayramlaştı.

Gizligider Yaşlı ve Engellilerle Bayramlaştı
06 Ekim 2014 Pazartesi 16:19

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Kurban bayramı dolayısıyla Uzer Rehabilitasyon Merkezinde Yaşlı ve özel çocuklarla bayramlaştı. Daha sonra sofralarına konuk olup onlarla birlikte Kurban etinden yiyen ve Burada kalan yaşlıların ellerini öpüp bayramlarını kutlayan Gizligider, Rehabilitasyon merkezleri ve huzurevlerinin toplumda bir ihtiyaç olduğunu belirtti.

GİZLİGİDER ONLARI UNUTMADI...

Özel çocukların büyük ilgisi karşısında memnuniyetini dile getiren Gizligider, hepimiz yaşadığımız süreçte birer engelli adayı olduğumuzu unutmamalıyız bu kardeşlerimizin hepsi bizler için çok özel insanlar ve onlara bu özelliğini sevgimizle ilgimizle her daim göstermeliyiz şeklinde konuştu.

"Sosyal devlet olma gereği olarak bu gibi modern yapıların oluşturularak yaşlılarımıza ve özel çocuklarımıza hizmet vermesi gerçekten çok anlamlı ve güzel" diyen Gizligider, Rehabilitasyon merkezinin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Gizligider'in ziyaretine Nevşehir Belediye Başkan yardımcısı Atilla Seçen de eşlik etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.