banner461

Gizligider'den Çarpıcı Açıklamalar

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, FİB Haber Merkezimize yapmış olduğu açıklamasında ; 2015 Genel Seçimleri’nin devletin yönetiminde halkın iradesini ortaya tam olarak çıkarmak açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Bu seçimler Yeni Türkiye’nin giriş kapısı olacak” dedi.

banner503
Gizligider'den Çarpıcı Açıklamalar
30 Aralık 2014 Salı 23:21

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, FİB Haber Merkezimize yapmış olduğu açıklamasında ; 2015 Genel Seçimleri’nin devletin yönetiminde halkın iradesini ortaya tam olarak çıkarmak açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Bu seçimler Yeni Türkiye’nin giriş kapısı olacak” dedi.

"Bizim artık yeni anayasamızı yapabilmek için ve istikrarımızı sürdürebilmek için çok önemli bir seçim" dedi."

Önümüzde bizim için çok önemli 2015 seçimleri var. Bunun yanında partimizin geleceğe yönelik büyük hedefleri var. Bu hedefleri yakalayabilmemiz için 2015 genel seçimleri bizim için mihenk taşı olacaktır. Son yıllarda Türkiye’de yıllardır var olan vesayet rejimlerinin ortadan kaldırılmasına yönelik büyük adımlar atıldı ama son günlerde yaşanan gelişmeler vesayet yanlılarının henüz bitmediğini gösterdi. 

Son yaşananlara baktığımızda 14 Aralık soruşturmalarından önceden en ince ayrıntılarına kadar haberdar olabilmeleri paralel yapının devletin içine ne kadar işlediğini gösteriyor. Milletimiz her zaman olduğu gibi bu konuda da yanımıza olacak ve 2015 Genel Seçimleri’nde bu kurumlara güçlü bir tokat daha atacaktır. Bu yapının devletin içindeki tüm kurumlardan temizlenmesi gerekiyor.

Millet iradesi üstüne hiçbir iradenin çıkmaması, atanmışların seçilmişlere müdahale edememesi gerekiyor. Bu açıdan 2015 Genel Seçimleri çok önemli. Bu önemli sınavda da Nevşehir teşkilatımızın büyük bir gayret göstereceğine ve Yeni Türkiye Yolunda Nevşehir'imizinde bu büyük sınavdan zaferle çıkacağından eminim.” dedi.

 

10 Ağustos seçiminin devlet ile millet arasındaki bağı kuvvetlendiren önemli bir gelişme olduğunu hatırlatan Gizligider, "AK Parti 2002'den bu yana Türkiye'nin en temel sorunlarını cesaret ve kararlılıkla çözmüş, çözmeye de devam etmektedir. 

 

Ülkemiz ekonomide istikrarlı bir şekilde büyürken, demokratikleşme, insan hakları ve itibarlı dış politikayı tesis etme yolunda tarihi adımlar atıyoruz. Sağlıktan eğitime, toplu konuttan ulaşıma, sosyal politikalardan enerjiye, temel hak ve özgürlüklerden yargı sistemine, yerel yönetimlerden çevreye, sosyal güvenlik sisteminden yoksulluğun azaltılmasına kadar çok geniş bir alanda, birçok önemli reformları aziz milletimiz ile başarıyla gerçekleştirdik. 

 

İstikrar, güven, refah ve kaliteli yaşam alanında ülkemiz son yüzyılda tarihi atılımlar gerçekleştirmiş, bundan sonrada gerçekleştirmeye devam edecektir. Bu anlamda 2015 genel seçimleri ülkemiz için çok önemlidir. Bu atılımların daha da büyüyerek devam etmesi adına yeni anayasanın yani milletin anayasasının yapılabilmesi çok önemlidir. İnşallah yine milletimizin desteği genel seçimlerden büyük bir zafer ile çıkarak yeni Türkiye'nin yeni anayasasını hep birlikte yapacağız” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kapadokyalı - 6 yıl önce
sayın vekice ence önce bmütevazi olmayı öğrenmeli aday olduğunda umutlanan nevşehir halkına yaşattığı hayal kırıklığının hesabını versin...
Avatar
ahmet yel - 6 yıl önce
sayın bekir gardaş seni akp nin 2008 deki merkez ilçe başkanlıgını kazanamadıgında 4 yıl akp nin kapısından geçmediydin.şimdi akp seni koymaysa görürüz bu konuşmaları vekil koymazlarsa yaşabilecenmi memlekette.kuzum millet biziz biz sen 4 yılda 280 bin kişinin hakkı var sende bunudüşünsen ahirette sorarız.
Avatar
fehmi - 6 yıl önce
Bir akp li olarak paralel daire müdürlerini görevden almamızı kınıyorum 17 25 aralıkta bu hükümet gidiyor diye sevecen hainler şimdi bizden iyi akp li oldu bilgin sayın vekil
Avatar
dogan tok - 6 yıl önce
helal geçmişini hatırlayan ahmet yel beye...
Avatar
sinem - 6 yıl önce
Sayın vekil sizlere iyi çalışıyo görüntüsü veren arkanızdan filim fırıldak çevİren nevşehire ve nevşehirliye küfür eden nevşehirde oyu dahi olmayan iki yüzlü daire müdürü isetmiyoruz. .... gerçek dost
Avatar
Öz akpli - 6 yıl önce
EEee niye temizlemiyonuz sana bağlı daire müdürlerinden başla vekilim
Avatar
gerçek dost - 6 yıl önce
SayIn vekil im inşallah birdaha vekil olursunuz lakin arkanızdan vallahi billahi filim çevriliyor paralel daire müdürleri yine yüzünüze biz bakarız onlar sizi satar adamların işi bu
Avatar
PARALEL - 6 yıl önce
gitti 3 paralelci geldi 6 paralel sayın vekil yapmayın