banner461
banner195

Gizligider'den Gülşehir'e Tam Mesai...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Gülşehir İlçesi’nde incelemelerde bulundu. Köyde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek ve sıkıntılarını gidermek amacıyla ziyaretlerde bulunan Milletvekili Gizligider,

Gizligider'den Gülşehir'e Tam Mesai...!
29 Kasım 2014 Cumartesi 23:47

banner143
Nevşehir Milletvekili Gizligider Gülşehir’i ziyaret etti
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Gülşehir İlçesi’nde incelemelerde bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider beraberinde AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver,Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz,Gençlik Kolları Başkanı M.Rauf Yanar, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve İl Genel Sekreteri İsmail Cihan la birlikte Nevşehir'in Gülşehir ilçesiyle bu İlçeye bağlı köyleri ziyaret etti.

Gizligider'den Gülşehir'e Tam Mesai...!

İlk olarak Gülşehir AK Parti 5. Olağan kongresi sonrası ilçe Başkanlığına yeniden seçilen Kürşat Koç ve yeni yönetimini ziyaret eden Milletvekili Gizligider ilçe parti binasında yeni ilçe yönetimiyle bir araya gelerek istişarede bulundu.

Partililerle bir süre sohbet eden Gizligider, daha sonra Gülşehir'in Karacaşar Mahallesi'ni ziyaret ederek burada vatandaşların sorunlarını dinledi.

Gülşehir'e tam gün ayıran ve Köy ziyaretlerine Yüksekli köyünden başlayan GİZLİGİDER, köy halkıyla bir süre sohbet ettikten sonra,Yeşilyurt Köyüne geçerek önce taziye ziyaretinde bulundu sonra Yeşilyurt köy muhtarı ve vatandaşlarla köyün ihtiyaçları hususunu görüştü.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'in Gülşehir de köy ziyaretlerinde ki son durağı, bölgenin sebze bahçesi Yeşilöz (Cemel) köyüne oldu.

Yeşilöz (Cemel) köyünde de vatandaşların büyük sevgi gösterileriyle karşıladıkları Gizligider, burada köy muhtarı ve vatandaşlarla Yeşilöz köyünde yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten Vatandaş Memnun ...

"KÖY KÖY GEZEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİLER..."

Vatandaşlarla yakından ilgilenen Milletvekili Gizligider'e köylülerin ilgisi büyük oldu. Köylerde düzenlenen toplantılar ile vatandaşlarla bir araya gelerek istişare eden Milletvekili Gizligider ve parti yöneticileri, karşılıklı olarak görüş alış-verişinde bulundular. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Milletvekili Gizligider'in ve parti yöneticilerinin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini söylediler. Sorunlarının çözümü için yetkililerden gerekli çalışmanın yapılacağına dair söz aldıklarını ifade eden vatandaşlar, bu tür ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

“ZİYARETLERİMİZ SÜRECEK”

“AK Parti teşkilatımız yöneticileri, Muhtar ve vatandaşlarımızla köylerimizin sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunduk” diyen Milletvekili Ebubekir Gizligider, “ Çok şükür Gezdiğimiz tüm köylerde şuana kadar,bizlere olan güven ve AK Partimize olan yoğun ilgiyi gördük. Belli ki hizmet kervanı tüm köylerimizde de etkinli bir şekilde devam ediyor. Sayın Başbakanımızın talimatları da bu doğrultuda. Başbakanımız gitmediğiniz yer kalmasın diye her zaman talimat veriyor. Bizlerde diğer arkadaşlarımız gibi her yeri gezmeye çalışıyor ve sorunları imkanlar ölçüsünde çözmeye gayret gösteriyoruz” dedi.

“KÖY ZİYARETLERİMİZDE VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK”

Ziyaret dönüşü kendisiyle görüştüğümüz Gizligider, Nevşehir'in İnternet Haber Gazetesi www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında ; - Şükürler olsun ki, yapmış olduğumuz ziyaretlerimizde vatandaşlarımızca çok güzel bir şekilde karşılanıyoruz...Görüyoruz ki AK Partimize güven artarak devam ediyor hamdolsun . Bugün rutin ziyaretlerimiz çerçevesinde hem yapılan çalışmaları yerinde görmek hem vatandaşlarımızla buluşmak hemde onların sorunlarını dinlemek adına gezi inceleme ve buluşmalarımızı Gülşehir ilçemize gerçekleştirmiş bulunuyoruz dedi.
Gittikleri yerlerde yoğun ilgiyle karşılandıklarını belirten Gizligider, Her zaman söylediğimiz gibi, Biz Milletin Efendisi değil hizmetkarlarıyız... AK Partili Milletimizin Vekilleri olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada vatandaşlarımızla bu buluşmalarımız kapsamında gezi ve ziyaretlerimiz devam edecek dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
reis - 4 yıl önce
Toki noldu sayin vekil gulsehir tokiyi yalan etti akp hukumetiii
Avatar
MAHIR GEZMIS - 4 yıl önce
malesef bin bir umutlarla destek verdigimiz mhp li bld baskani vahdi bey bu isi goturemiyor mhp elindeki belediyeyi gelecek secimde kalkinma partisine altin tebsise hediye edecek bekliyelim gorelim sayet siyasi tecrubem varsa benim
Avatar
vatandaş metin - 4 yıl önce
1956 yılında nevşehir il olduğundan beri bu kadar açıktan partizanlık yapan özel idare sekreteri olmadı,bu devran döndüğünde ne yapacak bakalım devletten maaş alıp partili gibi davranan özel idare sekreteri
Avatar
adem - 4 yıl önce
ismail cihan niye atandı oraya,tatara aynı şeyi yaptırabiliyorlarmıydı,
Avatar
gülşehir - 4 yıl önce
boşa gelmiş 3 ay sonra gizlice gidecek...
Avatar
adem - 4 yıl önce
demokrasinin en güzel tarafı bu ,dönüp dolaşıp geliyorlar
Avatar
kim - 4 yıl önce
ismail cihan bey vekilin yanında ne gezer, kim bu adam , özelliği ne, diğer müdürler niye yok , mesala mehmet çiçek niye yok,