banner461
banner195

Gizligider'i Bağrına Bastılar...!

Ak parti Nevşehir Milletvekili ve 3.sıra Adayı Av. Ebubekir Gizligider,seçim çalışmalarına başladı.

Gizligider'i Bağrına Bastılar...!
10 Nisan 2015 Cuma 23:59

banner143
Gizligider'e Büyük Sevgi Sevgi Gösterisi
İlgili Galeriye Git
banner134
 Ak parti Nevşehir Milletvekili ve 3.sıra Adayı Av. Ebubekir Gizligider,seçim çalışmalarına başladı. Gizligider 7 Haziran Genel seçimleri kapsamında ilk ziyaretlerini Nevşehir merkeze bağlı Alacaşar, Çiftlik, Basansarnıç, Balcın ve Boğaz köyü ziyaretleriyle bismillah diyerek start verdi.

Gizligider'den Nevşehir'in Merkez Köylerine Ziyaret...


Nevşehir merkez ilçeye bağlı köylere çıkarma yaparak seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Nevşehir Av. Ebubekir Gizligider, İl ve İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte seçim sonuçlanıncaya kadar aralıksız çalışacaklarını ifade etti.

Gizligider, "Bugün hem seçim çalışmalarına başladım, hem de seçim takvimimizi başlatmak için köylerimizdeyiz. Allah bizim için ne hayırlısı ise onu nasip etsin, dedi.

Ak Parti Milletvekili Gizligider, Nevşehir Merkez Köylerde Partili Ve Seçmeniyle Kucaklaştı ...

Türkiye’de bütün bölgelerde ve bütün İl’lerde, lider parti konumunda bulunan ve tüm Türkiye’yi kucaklayan tek parti AK PARTİ’dir diyen Gizligider, Adeta bir çimento vazifesi gören AK PARTİ Hizmeti belli bölgelerden ziyade tüm Türkiye sathına yaymayı başarmıştır. Bizlerde dev projelerimizle üstlerine yüzlerce yeni hizmetler ekleyeceğiz, dedi.
 

Nevşehir merkeze bağlı Alacaşar, Çiftlik, Basansarnıç, Balcın ve Boğaz köyü ziyaretlerinde Köy halkı Milletvekili Gizligider'i coşkulu bir kalabalıkla karşıladı.

Sonuna kadar kendisinin destekçisi olduklarını, olacaklarını söyleyen köy halkı, Sayın Av. Ebubekir Gizligider'in aday gösterilmesi bizi çok mutlu etmiştir. Nevşehir'imiz için ülkemiz için canı pahasına çalışacağına inancımız tam diyerek seçim çalışmalarının her safhasında adaylarının yanında olacaklarını söylediler.
                


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
acıgol - 3 yıl önce
4 vekil çıksa gene skor değişmez 4.0 olur
Avatar
kolay gelsin - 3 yıl önce
oyunu bozup 3-0 yapacağız ebubekiri yedirmeyiz inadına ak parti inadına ebubekir
Avatar
ÇOK ÇALIŞMIŞ - 3 yıl önce
2011 den buyana çok çalişmiş çok yol katetmi̇ş ak parti̇de ebubeki̇r beyi̇ 3 sirayi layik görmüş. bu seçi̇mde gi̇zli̇ gi̇der gi̇zli̇ gi̇zli̇ gi̇decek.
Avatar
Kozaklılı - 3 yıl önce
kozaklı sizinle gurur duyuyor veklilim
Avatar
xxx - 3 yıl önce
bu başlığı sayın vekilmi yazdırdı arkadaşlar bariz belli oluyor enayi yerine koymasınlar insanları 8 haziranda vermiş oldukları emekten dolayı kendilerine teşekkkür edip yolcu edeceğiz bürosuna
Avatar
gizli gider bey - 3 yıl önce
gizli gider bey 5yıl boyunca bayabi çalıştınız artık sizin dinlenmeniz gerekiyor sizinyeriniize mehmet varol bey gereğiyle çalışacak siz dinlenin artık...
Avatar
Nevşehir 50 - 3 yıl önce
ne zaman arasam ulaştım . memlekette en çok çalişan veki̇li̇mi̇z. i̇nşallah rabbi̇m 2. kez veki̇lli̇ği̇ ona nasi̇p etsi̇n. 3-0 yapacaz inşallah. seviliyorsun sn gizligider
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Çok zor işin