banner461
banner195

Göktürk, “Biz Millete Rağmen Ne Olursa Olsun Demiyoruz”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Nevşehir’in milli iradeye sahip çıktığını bir kez daha açık bir şekilde gösterdiğine dikkat çekerken, Türkiye’de daha güzel şeyler olacağına inandıklarını ifade etti.

Göktürk, “Biz Millete Rağmen Ne Olursa Olsun Demiyoruz”
13 Şubat 2014 Perşembe 20:35

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Nevşehir’in milli iradeye sahip çıktığını bir kez daha açık bir şekilde gösterdiğine dikkat çekerken, Türkiye’de daha güzel şeyler olacağına inandıklarını ifade etti.
Göktürk, “Milli iradeye Nevşehir’in nasıl sahip çıktığını buraya gelerek bir kez daha gösterdiniz. Biz millete rağmen ne olursa olsun demiyoruz. Bundan sonra artık kararı millet verecek. Milletin karar vermesi ile iktidar değişecek. Milletin iradesini her yere yansıtmaya çalışıyoruz. Çünkü Millete hesap verenler seçilmiş olanlar. Millete hesap veremeyenler kapalı kapılar arkasında değişik lobilerle istediklerini yapmaya çalışıyorlar. Siyaset insanlara hizmet için yapılır. 80 Yılda yapılanlara bakın 12 yılda yapılanlara bakın. Geldiğimiz noktada insanlar diyor ki artık durum diyor. Her şeyden önce kendisini bu millete adamış bir liderimiz var. Bu lidere sahip çıkmak gerekiyor. Allaha hamd olsun Türkiye de daha iyi şeyler olacağını umut ediyoruz. Türkiye’de ülkesini seven herkes bu iradeye sahip çıkmalı. Nevşehir bu hususta çok şanslı. Tarihte olduğu gibi iradesini tam olarak ortaya koydu. Yerel seçimler artık isimlerin seçildiği bir seçim olmayacak. 30 Mart’ta Türkiye’nin tamam mı devam mı seçimi olacak. Milli iradenin hakim olacağı zaman mı o ortaya çıkacak. Yıllardır mücadele ediliyor insanlar daha demokratik ortamlarda yaşasınlar istiyoruz” diye konuştu. (MHA)

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ender - 4 yıl önce
murat bey masa başında ahkam kesmek kolay karapınara m tiftigi atamayla iş bitmior akp kaybederse sorumlusu sensin ozaman kendine yer ara bir daha bu hataya düşme cesurca karapınara gel halkın görüşünü al halkın sesine kulak ver.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
allah allah yahu konuşurken hakikaten milleti dinler gibi konuşur ender beyee katılıyorum asla millet i dinlemediği gibi insanları çapulcu allahın köylüsü ya bunlar kim kareşim diyecek kadar cesur ama seçim zamanı yaklaştıkca milletten bahsetmeyi yapabiliyorlar bu gibi sayın millet vekilrine ne denir bilmem sayın göktürkü anlamak mümkün deyil cesarti varsa kendisi millete bir çıksın göreceğinden eminim tabiki halka cevap verecek efendim saygılar
Avatar
ucasarlı - 4 yıl önce
nevhirin üç vekili evet uçhisar için de aynı atamayla matamayla bu iş bitmiyor.yavv siizz nasıl vailsinide osman o.süslüyü gene aday gösterdiniz.çıkıyorsun millete rağman eeeeee millete rağmense milletinn sesine neden kulak vermedin ? akp lileri sen hayal kırıklığına uğrattın yuhhh sanna
Avatar
İşte Millet - 4 yıl önce
sayın vekiller uçhisarda seizlere selam diyemiyorum.çünkü siz bunu hak etmediniz. yav allah aşkına siz nezaman milleti düşündünüz? siz milleti nezaman dinler oldunuz?siz milletin sesine nezaman kulak verdiniz? yav kendiniz çaldınız kendiniz oynadınız bide millete rağmen diyorsunuz ya millet cahil değilyavv yavv millett cahil değil sizlerle milleti ucasallıyı karıştırmayın sizlere oyvermek utanıyorum. sizlerin nasıl karar verdiğine şayıyom siz doğruyu bulamıyorsunuz. siz milleti dinlemiyorsunuz oturup ahkam kesme bilader. genel merkez sizleri takmamış bile
Avatar
Milli İrade... - 4 yıl önce
bunlar yıllarca milletle dalga geçtiler bundan sonra geçemeyecekler sayın vekilim.siz sağlam durun bu millet dualarıyla yanınızda.zaman birlik beraberlik ve kardeşlik zamanı ellerine fırsat geçse ülkemizi bugün suriye nin,filistinin,durumuna düşürecekler.