banner461
banner195

Göktürk N Radyo’daydı

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 26. Dönem milletvekili adayı Av. Murat Göktürk, N Radyo’da siyasi sohbet programına katıldı.

Göktürk N Radyo’daydı
17 Ekim 2015 Cumartesi 13:07

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 26. Dönem milletvekili adayı Av. Murat Göktürk, N Radyo’da siyasi sohbet programına katıldı.


N Radyo programına katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Programda seçime sayılı günler kala gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Hükümetinin Çözüm sürecinde ülkenin terör belasından kurtulabilmesi için önemli adımlar atmasına karşın, sürecin dondurulma aşamasına gelmesinin suçlusu asla olmadığına dikkat çeken AK Parti Nevşehir Milletvekili Göktürk, Nevşehir’de ve Türkiye’de yeniden istikrar için Vatandaşın vereceği oyu aklı selim içerisinde düşünüp kullanması gerektiğine de dikkat çekerken, Gazeteci M. Tolga Karaca’nın bir sorusu üzerine Nevşehir’de yeniden 3 Milletvekilini de kazanacaklarına inandıklarını dile getirdi.

Bu arada radyo işletmecisi Fatih Kılınç’ta Milletvekili Göktürk’ün radyo programında N Radyo’nun çalışmalarıyla ilgili kendisine bilgiler sundu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.